SON DAKİKA

Haber > Gündem > TRT'den Milli Takımlar için skandal video! Apar topar silindi

TRT'den Milli Takımlar için skandal video! Apar topar silindi

29 Haziran 2022 Çarşamba - 10:42

TRT Spor Yıldız'ın paylaştığı video sosyal medyada gündem oldu. Türk Milli Takımları için hazırlanan videoda Arap ezgilerinin yer alması tepki çekti.

TRT Spor Yıldız'ın Türk Milli Takımları için hazırladığı video sosyal medyada tepki çekti.

TRT Spor Dijital Olimpiyat köyünde başlığıyla ve Akdeniz Oyunları etiketiyle paylaşılan gönderi kısa süre içerisinde kaldırıldı. Bu gönderinin kısa süre içinde silinmesi tepkilerin önüne geçemedi.

Hazırlanan videonun için Arap ezgileri bulunması yoğun bir tepki aldı. Kısa süre içinde video kaldırılmasına rağmen çok sayıda yorum yapıldı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
3
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Atam
1 ay önce
Arapçılar yorumlara yüklenmiş Lan olum bi Türk olamadınız. O kadar hayransanız terk edin Türk ülkesini.
Yunus
1 ay önce
Oyunlar Cezayirde.Müzk tercihi onun için olabilir.
Bize heryer Trabzon
1 ay önce
Bu ülke ne çektiyse araplardan çekti, tarihi bilmeyenler okusun .
Bilal Bilgin
1 ay önce
Ne olmuş yani! Oyunlar Cezayir in Oran kentinde düzenleniyor ve Arap ezgisi/müziği olması, sadece ve sadece İstanbul'u işgal eden İngiliz komutanın atının yularını tutup gezdirenlerin torunlarını incitir! İngilizce veya başka bir batılı müzik/ezgi içerseydi problem yoktu öylemi BATI EZİKLERİ!
serdar
1 ay önce
ne olmuş yani bu ülkede tüm ejnebi ezgileri çalınırken normal arap ezgisi oldumu anormal hemi..artık bu ahlaksız çarpıtma ve çifte sıtandartı bırakın...Bir arap bin avrupalıdan daha kıymetlidir..Bu devlet bu millet ne çektiyse avrupalı siyonistlerden çekmedimi..

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap