SON DAKİKA

Haber > Gündem > Sedat Peker’den SADAT paylaşımı!

Sedat Peker’den SADAT paylaşımı!

14 Mayıs 2022 Cumartesi - 11:26

Sosyal medya yasaklısı olduğu bilinen organize suç örgütü lideri Sedat Peker paylaşımlarına bir yenisini ekledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti heyeti, partisinin MYK toplantısının ardından AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eski başdanışmanı Adnan Tanrıverdi’nin kurucusu olduğu SADAT’ın (Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.) İstanbul  Beylikdüzü’ndeki merkezine ani bir baskın gerçekleştirmişti.

Bina önünde açıklama yapan Kılıçdaroğlku, “Burası terörist yetiştiren bir kurumdur” dedi. CHP Lideri’nin SADAT’ın önüne gitmesiyle birlikte daha önce konu hakkında birçok paylaşım ve açıklama yapan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’de SADAT ile ilgili yeni bir retweet yaptı.

Peker’in, “1- 40 yaş altı kardeşlerim, dün yayınlamış olduğum (SADAT) dosyasıyla ilgili biraz daha fazla gayret sarf ederseniz sevinirim. Ne yalan söyleyeyim, bazen ben dahil hepsini çöpe atın dediğim 40 yaş üstü dostlarımız konuları daha dikkatli takip ediyorlar” paylaşımını alıntılıyarak yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

“Tamam deyyus-u ekber’i merak ediyorsunuz. Ancak SADAT konusu çok ciddi bir konu. SADAT’ın durumu farklı çünkü bunların elinde çokça silah var. Sedat Peker bunları demeden de Sadat tehlikeli bir şekilde dikkatimi çekmişti. Şimdi sorular cevaplanmalı!”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap