SON DAKİKA

Haber > Gündem > Pitbull saldırısına uğrayan Asiye haftaya taburcu

Pitbull saldırısına uğrayan Asiye haftaya taburcu

28 Ocak 2022 Cuma - 15:20

Gaziantep'te pitbull köpeklerinin saldırısında ağır yaralanan Asiye Ateş'ten iyi haber var. Kulak bölgesinden yapılan operasyon sayesinde işitme sorunu giderilen Asiye'nin haftaya taburcu olması bekleniyor.

Pitbull saldırısına uğrayan 4 yaşındaki Asiye'nin işitme sorununun giderildiği bildirildi.

Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Beştepe Mahallesi'nde 22 Aralık'ta, oturdukları sitenin bahçesinde, Pitbull cinsi 2 köpeğin saldırısında başından ağır yaralanan Asiye Ateş, kentteki ilk tedavisinin ardından Antalya'ya sevk edildi.

Minik Asiye, Türkiye'nin ilk yüz ve çift kol nakillerini gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibince 26 Aralık'ta Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde 4 saat süren operasyon geçirdi. Asiye'nin sırtından ve bacağından alınan dokular, baş kısmına nakledildi. Bir süre yoğun bakımda kalan Asiye, servise alındı.

İşitme kaybı ve yüz felci ihtimali üzerine bir operasyon daha geçiren Asiye'nin bu yöndeki tedavisi devam ediyor. Asiye'nin işitme kaybına ilişkin dün kulak bölgesine operasyon yapıldığını belirten Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan, Asiye'nin kulakla ilgili sorunlarının giderildiğini ve gelecek hafta başında taburcu edileceğini söyledi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ASİYE KIZIMIZIN MADDİ VE MANEVİ YANINDAYIZ ! GEÇMİŞ OLSUN ASİYE KIZIMIZ ! PİTBULUN SAHİBİ CEZAEVİNDEKI CANİLERE EN ÜST SINIRDAN CEZA VERİLMESİ BELKİ ASİYE KIZIMIZIN ESKİ SAĞLIĞINI YERINE GETİRMEYECEK AMA ADALET AÇISINDAN ÖNEMLİ OLACAK ! KASTEN CİNAYETE TEŞEBBÜS SUÇUNDAN CEZA VERİLMESİ GEREKIR BU ÇAKAL SÜRÜSÜ KAHPELERE !

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap