SON DAKİKA

Haber > Gündem > Paylaşım gelmeyince iddia geldi: Sedat Peker yakalandı mı?

Paylaşım gelmeyince iddia geldi: Sedat Peker yakalandı mı?

21 Temmuz 2021 Çarşamba - 14:27

Sosyal medya ve YouTube üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündemi sarsan organize suç örgütü lideri Sedat Peker'den bayram mesajı bile yayınlamaması "yakalandı mı" iddialarını da beraberinde getirdi.

Youtube üzerinden yaptığı video paylaşımlarıyla Türkiye gündemini sallayan, ancak "güvenlik nedeniyle" diyerek video yayınlamayı durduran Sedat Peker'in sessizliği "yakalandı mı" iddialarını gündeme getirdi.

Sedat Peker, daha önce 24 saat ortadan kaybolmuş ve yakalandığı iddia edilmişti ancak Sedat Peker'in yakınları eve geri döner dönmez bildirmiş ve Sedat Peker bulunduğu ülke hükümetiyle görüşme halinde olduğunu aktarmıştı.

Sedat Peker Twitter adresinde ise 3 gündür paylaşım bulunmuyor. En son 18 Temmuz adresinden Retweet yapan Sedat Peker'den 3 gündür haber alınamıyor. Ancak Sedat Peker'in yanında olduğu iddia edilen hesaplar bayram paylaşımı ve Tweet atmaya devam ediyor.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap