SON DAKİKA

Haber > Gündem > Nureddin Nebati tarih verdi! Zamlar düşecek mi?

Nureddin Nebati tarih verdi! Zamlar düşecek mi?

22 Aralık 2021 Çarşamba - 15:22

AK Parti Grup Toplantısı sonrası Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, gazetecilerin sorularını cevapladı. Nebati konuşmasında dolar kuru ve zamlara ilişkin konuştu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, TBMM’de gazetecilerin sorularını cevapladı. Nebati, dün akşam bir televizyon kanalında "Yeni Türkiye Modeli" ile ilgili açıklama yaptığını hatırlatarak, “Yarın belediye başkanlarımıza sunumumuz olacak. MYK’da sunumumuz olacak. Ardından 4 Ocak’ta İl Başkanları Toplantısı var. Ben sürekli toplumun içindeyim. İş dünyası ile yaptık, Anadolu'ya çıkacağız, diğer sektörleri dinleyeceğiz. Bir rahatlama gerçekleştirildi. Bundan sonra yapacağımız şey hep birlikte çalışmak. O bu yok, sen ben yok, öteki yok, hep beraber” dedi.

Kurdaki gerilemenin fiyatlara yansımasının yavaş olup olmadığına ilişkin soru üzerine Bakan Nebati, bu konuda Hazine ve Maliye Bakanlığının kendini göstereceğini ifade etti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap