SON DAKİKA

Haber > Gündem > Karamollaoğlu: 'Ahlaksızlığı dert ediyorsanız kendi kanallarınızdaki dizilere bakın!'

Karamollaoğlu: 'Ahlaksızlığı dert ediyorsanız kendi kanallarınızdaki dizilere bakın!'

22 July 2020 Wednesday - 19:19

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti tarafından meclise sunulan sosyal medya kanun teklifine ilişkin konuştu. Karamollaoğlu, iktidara seslenerek "Ahlaksızlığın yayılmasını dert ediyorsanız kendi elinizde olan kanalların gündüz kuşağına akşam dizilerine lütfen bir göz atın" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti tarafından meclise sunulan sosyal medya kanun teklifine ilişkin konuştu.

Partisinin eğitim merkezinde basın toplantısı düzenleyen Karamollaoğlu, sosyal medya düzenlemesi ile fikir özgürlüğünün kısıtlanacağını ve muhalefetin susturulmaya çalışılacağını savundu. 

Karamollaoğlu şöyle konuştu:

"Bildiğiniz üzere dün sosyal medya düzenlemesi meclise geldi. Sosyal medyada birtakım düzenlemelere ihtiyaç olabilir lakin bu ihtiyaç bahane edilerek sosyal medya üzerinden fikir özgürlüğünün kısıtlanmasını ve muhalefetin susturulmaya çalışılmasını doğru bulmuyoruz. Efendim neymiş sosyal medyada ahlaksızlığın önüne geçilecekmiş, denetim sağlanacakmış. Çok açık bir şekilde söylemek istiyorum ahlaksızlığın yayılmasını dert ediyorsanız kendi elinizde olan kanalların gündüz kuşağına akşam dizilerine lütfen bir göz atın. Her türlü ahlaksızlık bu kanallarda mevcut, akıl almayacak kadar. Adeta şüyuu vukuundan beter olaylar her gün istisnasız bu millete teşhir ediliyor. Bunlarla alakalı en ufak kaygı gütmeyenlerin sosyal medyada ahlak bekçiliğine soyunmaları kimseye makul gelmiyor."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Koç 61
6 ay önce
Doğru her zaman doğrudur Helal olsun KARAMOLLAOĞLU verilebilecek en güzel en net cevabı verdin. Özünde sex, dedikodu, fitne, düşmanlık, kin, kavga, öldürme yalancılık sahtekarlık bencillik v.b. temaların işlendiği bu dışarıdan devşirilen (alınan getirilen.gönüştürülen) bu tür dizi programları, yarışmalar, kadın programaları, çizgi filmler ve bir çoğundaki amaç aynıdır FİTNE sokmak insanları aileleri akrabaları, komşuları, kardeşleri, amcayı, dedeyi, halayı,arkadaşları,mahalleyi birbirine sokmak akıllı olalım akıllı küffarın parası çoooook.
kara
6 ay önce
ya birsen eksiktin..ya sen kedine bakta öyle konuş

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap