SON DAKİKA

Haber > İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya: ''Beyinsizler yüzünden sen bizi helak etme Allah'ım''

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya: ''Beyinsizler yüzünden sen bizi helak etme Allah'ım''

24 Haziran 2019 Pazartesi - 20:47

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, AK Parti'nin seçim yenilgisinin ardından yaptığı açıklamada ''İçimizdeki beyinsizler yüzünden sen bizleri helak etme Allah’ım'' dedi.

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, 23 Haziran seçimlerinin ardından yaptığı paylaşımında, “İçimizdeki beyinsizler yüzünden sen bizleri helak etme Allah'ım. Hak ve hakikat namına, aziz milletim ve ülkem için ihlasla çalışanlar her daim kazanmakta. Riyakar mütekebbirlerse, hiç kazanmadı ki. Artık başarısızlıkların müsebbipleriyle çözüm ve çıkış yolları konuşulmasın” dedi.

Kullandığı ifadelerin yanlış anlaşıldığını öne süren Uzunkaya daha sonra bu payaşımını silerek, “Değerli dostlarım, 6 yıldır bu sayfayı takip eden dostlar bilirler ki, bugün olduğu gibi bundan önce de ayet ve hadis mealleriyle birlikte kendi özgün fikirlerimi buradan paylaşmaktayım.

A'râf Suresinin 155. ayetinin mealini de içeren paylaşımımın gündelik siyasi polemiklere alet edilmek istendiğini üzüntüyle izlemekteyim. Bu tür gereksiz tartışmalara mahal vermemek adına tweetimi kaldırmış bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.

Cafer Uzunkaya’nın daha önce 2015 yılındaki genel seçimlerde AK Parti’den Mersin aday adayı olduğu biliniyor.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

emre tekin
22 gün önce
beyinsiz olan sensin senin duanda kabul olmaz insanlara laf atacağına kendine bak

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap