SON DAKİKA

Haber > İmamoğlu:TV izlemeyin, çünkü ben çıkmayacağım!

İmamoğlu:TV izlemeyin, çünkü ben çıkmayacağım!

19 Haziran 2019 Çarşamba - 16:30

Yüksek Seçim Kurulu tarafından mazbatası iptal edilen Ekrem İmamoğlu sürpriz bir karar aldı. İmamoğlu 23 Haziran'a kadar televizyona çıkmayacağını açıkladı.

Üsküdar'da seçim çalışmalarını sürdüren CHP İstanbul adayı İmamoğlu, sürpriz bir karar imza attı ve 23 Haziran'a kadar televizyona çıkmayacağını açıkladı.
İmamoğlu "Ben bugünden itibaren televizyonlara çıkmıyorum artık. İzlemeye de gerek yok zaten. Seçime 4 gün kaldı" dedi.
CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Üsküdar'da seçmenlere seslendi.

TRT'de katıldığı yayınla ilgili konuşan İmamoğlu, 23 Haziran'a kadar televizyona çıkmayacağını söyledi. İmamoğlu "Ben bugünden itibaren televizyonlara çıkmıyorum artık. İzlemeye de gerek yok zaten. 4 gün kaldı seçime" dedi.
İmamoğlu şunları kaydetti: "Bize karşı çok kötü cümleler kuruyorlar; çok komik duruma düşenler var. Onun için sizlere tavsiyem artık televizyon izlemeyin. Hiç kimse oyundan dolayı bizim rakibimiz değil, biz milletçe biriz. Onlar ne kadar ayrıştırtırsa ayrıştırsın biz tam tersini yapacağız. Ne kadar ötekileştirirlerse ötekileştirsinler biz sarılmaya kucaklaşmaya devam edeceğiz. 23 Haziran’da sizden isteğim herkesin oy kullanıp kullanmadığına bakın. Kapı kapı gezin, demokrasiye sahip çıkın. Bugün itibariyle söylüyorum ki, her şey çok güzel oldu. İçimde öyle bir enerji var ki Allah şahit bana öyle geliyor ki hiç yorulmayacağım. Bu şehirde yaşayan herkesi çok seviyorum. Hem demokrasiye, hem de bu güzel cumhuriyete hep birlikte hizmet edelim."
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

on
1 ay önce
A haber gözünüzü kör etmiş ne diyelim.
Horyanlı Kazım
1 ay önce
Çünkü yaptığın söylediğin bir çok iş yalan ve iftira bunun için TV çıkmaman doğal cikipta ne söyleyeceksin hepsini batırdın,
TEMEL
1 ay önce
BIR AKCAABAT LI OLARAK YAZIYORUM BU KADAR YALANCI IKI YÜZLÜ BIR POLITIKACI HYADIMDA GÖRMEDI FEDÖ HDP PKK EL ELE: BU ADAM GESINLIK LE AKCABAT DAN OLAMAZ BÖYLE KIVIRAN YALAN ÜSDÜNE YALAN SÖYLEYEN BIRISINI NE TRABZON GÖRDÜ NE TÜRKIYE YAZIK COK YAZIK BIRAZ ÜMÜTLENMISIK AMA GÖZLERIMIZE SOKA SOKA YALAN IFDIRA ADIYOR IMAM MI ?
on
1 ay önce
Bir Akçabatlı olarak sizin iftiralarınızdan utanç duyuyoruz. Sevgili hemşerim.
Ali veli
1 ay önce
Eeeeeee sende anladın yalancının mumu yatsıya kadar yanar, haklısın.....
Serdar
1 ay önce
Çıkma demişlerdir ona, çıktıkça düzenekleri açığa çıkıyor.
kara
1 ay önce
bugüne kadar aldığın en doğru kara...inşanla çıkmazsın..çevirdiğin oyunlar dan şimdiden sıkktın yaniiiii

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap