SON DAKİKA

Haber > Gündem > Gürsel Tekin son anket sonuçlarını açıkladı: Halk memnun

Gürsel Tekin son anket sonuçlarını açıkladı: Halk memnun

26 Ocak 2022 Çarşamba - 09:47

CHP'li Gürsel Tekin iktidara yakın bir araştırma şirketine ait 'İBB' anketinin sonucunu açıkladı. Tekin, "İstanbul halkı İBB'den memnun" dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İstanbul ile ilgili yapılan son anket sonucunu katıldığı televizyon programında paylaştı. Tekin paylaştığı sonucu AKP'ye yakın bir araştırma şirketinden edindiğini aktardı.

Araştırma şirketinin İstanbul'da yaşayan vatandaşlara "Belediye hizmetlerinden memnun musunuz İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden" sorduğu sorunun cevabına Tekin, "Üç ay önce yapmış memnuniyet yüzde 56 oranındayken daha geçen hafta yapılan anket sonucuna göre yüzde 59'a yükselmiş durumda." dedi.

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Metin teber
3 ay önce
Bebek katili terör sevici sizin gibi hainler memlun tabi Trabzon'da hdp yok ama Karadeniz gazetesi var burdan sesleniyorum Karadeniz gazetesi yazarları ve sahibi karınızı Öcalan'a baciniz merali Demirtaş'a gönderin ipliler
Cevdet
3 ay önce
Halk memnun ise... Ben Muhalefet in yerinde olsam Istifa ederim. Birakin akp ne yaparsa yapsin..
Turgay
3 ay önce
İstanbul'dan , belediyeden, İmamoğlu'ndan bahsediyor.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap