SON DAKİKA

Haber > Gündem > Fransız gazete Erdoğanı manşete taşıdı: ''Erdoğan Osmanlı İmparatorluğu'nu yeniden kuruyor''

Fransız gazete Erdoğanı manşete taşıdı: ''Erdoğan Osmanlı İmparatorluğu'nu yeniden kuruyor''

25 Ocak 2021 Pazartesi - 14:04

Fransız basını, Türkiye'nin Karabağ ve Libya'da egemenliğini artırdığını belirterek ''Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor'' dedi.

Fransız medyası manşetlerinde yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yer verdi. Erdoğan'a yönelik sık sık nefret içerikli yayınlar yapan Fransız medyasında bu kez de ilginç bir iddiada bulunuldu.

"DNA'SINI FATİH SULTAN MEHMET'TEN ALIYOR"

Atlantico adlı Fransız haber sitesinde yayınlanan bir yazıda Erdoğan'ın bir "Osmanlı İmparatorluğu kurduğu" ifade edildi. Yazıda "Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu'nu yeniden kuruyor. DNA'sını Fatih Sultan Mehmet'ten alıyor" cümlesine yer verildi.

"TÜRKİYE'NİN EGEMENLİĞİ ARTIYOR"

Yazıda ayrıca Türkiye'nin Karabağ ve Libya'da egemenliğinin arttığı ifade edilerek Türkiye'nin Batı'ya karşı savunma sanayisine yatırım yaptığı belirtildi.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

napolyon -Fransa
1 ay önce
Fransa,dünya barışını,huzurunu bozma....Pandemi-salgın hastalık nedeniyle insanlar sokağa çıkamıyor. İmparatorluk nasıl kuracaksın Fransa.?..İnsanlar ölüyor..Sen imparatorluk kuruyorsun...
delibekiroğlu61
1 ay önce
Türk ün hedefi ufku her zaman açık ve ileridir.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap