SON DAKİKA

Haber > Gündem > Erdoğan Bayraktar'dan manidar paylaşım! AK Parti'ye mesaj mı yolladı?

Erdoğan Bayraktar'dan manidar paylaşım! AK Parti'ye mesaj mı yolladı?

15 Haziran 2021 Salı - 15:41

17-25 Aralık operasyonu sonrası istifa eden eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Twitter'dan manidar bir paylaşım yaptı.

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, attığı son tweette dikkat çeken bir göndermede bulundu. Genel olarak paylaşımlarında isim vermemeye özen gösteren Bayraktar, son paylaşımında AKP içinden birilerine mesaj gönderdiğini düşündürdü.

"SAVAŞI KAYBETMEYE MAHKUMDUR"

Bayraktar'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle: Birisiyle arkadaşlık veya dostluk kurduysan, onunla hiçbir zaman uğraşma! Zira dostlarıyla uğraşanlar düşmanlarıyla olan savaşı kaybetmeye mahkumdur.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Doğru söz
3 ay önce
Ne yani biri ile dostluk kurmak Allah ile sözleşme mi? Insanlar değişebilir. AKP Peker ile dostluk kurmadı mı? Eee şimdi? AKP aynı şekilde Fethullah Gülen ile de bir numaralı dost değil mizdi? Eeeee... Saadete gel, parti içi kavgalardan sen de nasibini mi alıyorsun? Yoksa Sedat Peker seni de ifşa edecek diye şimdiden, sakın ha düştük diye siz de vurmayın mı demek istiyorsun?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap