SON DAKİKA

Haber > Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım ortak yayını sizce kime yaradı?

Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım ortak yayını sizce kime yaradı?

17 Haziran 2019 Pazartesi - 10:44

Dün akşam Türkiye siyasi tarihi için önemli bir geceydi. İBB adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın birlikte katıldığı program tüm televizyonlarda eş zamanlı yayınlandı.

Moderatörlüğünü gazeteci İsmail Küçükkaya’nın yaptığı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın katıldığı ortak yayın, yıllar sonra ilk kez iktidar ve muhalefeti aynı ekranda buluşturdu.

Tüm gözler bu tarihi buluşmadaydı. Öyle ki; öncesinde anket şirketlerinden, 23 Haziran’da yeniden sandığa gidecek İstanbullulara, siyasilerden, sivil toplum kuruluşlarına kadar birçok kesim bu programın seçim sonucunu dahi etkileyebileceği yorumlarını yapmıştı.

Ancak programın kazananı kim sorusuna baktığımızda;

Karşımıza cevap olarak Türkiye demokrasisi çıkıyor…

Önceki iktidarlar döneminden bu yana ilk kez yapılan program, toplumca unuttuğumuz ‘düzeyli tartışma’ kültürünü yeniden hatırlamamıza yardımcı oldu.

Genel olarak bakıldığında adil bir şekilde tamamlanan yayında taraflar, aynı sorulara eşit sürelerde cevaplar verdi, seçmene kendilerini ifade etmeye çalıştı.

Sizce Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım ortak yayını sizce kime yaradı?

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Hamdi
28 gün önce
Ekremin yalanları yüzüne karşı söylendi, sesi çıkmadı. Yayından sonrada gerek AA gerekse Sayıştan isimleri geçtiği için yalanlarını yüzüne vurdu. Sayıştayın olmayan raporunu almış gelmiş:) O da yetmedi mümkün olmamasına rağmen vakıflara para gönderildi diye yalanlar atıp durdu. Hatta ileri gidip, kendilerinin yasaklattığını öğrenci bursunu verecek dedi. İstanbulumuz buna kalırsa vay halimize.
Çevreci
28 gün önce
Yorumları objektif değil de görmek istediğimiz gibi,yada desteklediğimiz adaydan yana düşünerek yazarsak yazdığınız yoruma güler geçerler
sedef
28 gün önce
demokrasi böyle olmalıdır
ALİ ERTEKİN
29 gün önce
BİNALİ YILDIRIM MUTLAK BEŞ TANE YALANINI ORTAYA KOYDU DELİLLERİYLE EKREM SADECE SEYRETTİ KIZARDI. BEN BİNALİ BEYİN BU KADAR EZECEĞİNİ DÜŞÜNMEMİŞTİM.RESMEN SİLDİ ATTI. EKREM DAHA KENDİNE GELEMEZ BENCE.
Meco
29 gün önce
Binali yıldırım a yaradı ezdi gecti
?
29 gün önce
:))))))))))
TS-61
29 gün önce
İmamoğlu üstünlük kurdu...Binali bey, 25 yıldır İstanbulu'u yöneten parti olduğu için tutuk kaldı. İMAMOĞLU yolun açık olsun hemşehrim....

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap