SON DAKİKA

Haber > Gündem > Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti teşkilatına sert uyarı: ''Bırakın gidenler gitsin''

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti teşkilatına sert uyarı: ''Bırakın gidenler gitsin''

20 Haziran 2021 Pazar - 13:28

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Antalya İl Teşkilatı'ndaki programda yaptığı konuşmada parti içine uyarılarıda bulundu. Erdoğan, İzmir'de HDP binasına düzenlenen saldırıya ilişkin ilk açıklamasını da yaptı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Antalya İl Teşkilatı'ndaki programda yaptığı konuşmada parti içine uyarılarıda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

"BIRAKIN GİDENLER GİTSİN"

Ana kademe daha çok çalışacak. Peki daha çok nasıl çalışacak? Öncelikle gerek milletvekillerimiz, gerek tüm ana kademe ilçe teşkilatlarıyla beraber kardeşçe, birbirinin hakkında ileri geri konuşmadan, kıskanmadan çalışacak. Kardeşlerimiz, genel başkanınız olarak, lideriniz olarak sizden bir şey istiyorum; birbirinizi, birbirimizi allah için seveceğiz. Makam, mevkii için değil. Öyle bir dayanışma içerisinde olacağız. Gerek ana kademe, gerek hanım kardeşlerim, gerekse genç kardeşlerimiz. Hiç birbirimizin arkasından en ufak bir laf etmeyeceğiz. Bu davanın mensubu olanlar birbirinin aleyhinde konuşamaz. Bırakın gidenler gitsin, hiç umursamayın.

"BİR DOST VEKİLLER UĞRAMIYORLAR DEDİ"

Bir dost, bir ille alakalı, ilimizin vekilleri uğramıyorlar dedi. Teşkilatı doğru dürüst görmüyoruz dedi. Burası (Antalya) değil, başka ille alakalı. 6 milletvekilimiz, bütün hafta salı, çarşamba, perşembe Ankara, bunun dışında Antalya'da olması lazım. Benim milletvekili arkadaşlarım, dağ, taş demeden her yeri dolaşmaları lazım. Milletvekili arkadaşlarımız teşkilata tabi olacaklar, yapılan programa uyacaklar. 

HDP BİNASINA SALDIRI HAKKINDA AÇIKLAMA

Saldırılarda en çok kayıp veren siyasi parti AK Parti'dir. Çeşitli örgütlerin saldırılarında güvenlik güçlerimizden ve vatandaşlarımızdan şehit olanlar, yaralananlar da olmuştur. Bugün ortalığı ayağa kaldıranlardan tek ses çıkmadı. Biz bunlar gibi değiliz. Olmadık, olmayacağız. İzmir'deki provokatif saldırıyı en şiddetli şekilde kınıyoruz. Failin ilişkileri ortaya çıkartılarak en ağır cezayı alacağına inanıyorum. 

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
#ABDÜLİLAHPOYRAZTUTUKLANSIN !
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
AYM ÜYELERİ HDPKK SEVDALARINDAN VAZGEÇERSE HDPKK KAPATILACAK! İŞTE KAPATILMASI İÇİN SADECE BİR KAÇ NEDEN; 1-ŞEHİT ÖĞRETMENLERİMİZ NECMETTİN VE AYBÜKE ÖĞRETMENLERİMİZİN ŞEHİT OLMASINA SEVİNEN TWEETLER ATMALARI! 2-EREN BÜLBÜL'ÜMÜZÜ ŞEHİT EDEN KAHBENİN CENAZESİNE TAM KADRO GİTMELERİ! 3-TERÖRİST PERVİN BULDANIN PKK YI TERÖRİST GÖRMEDİKLERİNİ SÖYLEMESİ! 4-TERÖRİST DEMİRTAŞIN KOBANİ BAHANESİYLE TÜRKİYEYİ KARIŞTIRMASI VS. UZAK GİDER !
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
İZMİRDE ÖLEN KIZIN , BABASI KIZININ ÖLÜMÜNE PEKTE ÜZÜLMEMİŞ ANLAŞILAN ! BU BABANIN KENDİ İFADELERİ ŞÖYLE ; KIZININ SÖZDE KÜRDİSTAN İÇİN ÖLDÜĞÜNÜ,AYRICA YAŞAMALARINI KANDİLDEKİ ALÇAKLARA BORÇLU OLDUKLARINI,AYRICA TÜRKİYE'NİN KENDİLERİNE DÜŞMAN OLDUĞUNDAN BAHSETMİŞ! ŞEREFSİZ ALÇAK ADAM KIZININ YASINI TUTACAĞINA ,DEVLETİMİZE İÇİNDEN GEÇEN AHLAKSIZ İFADELERİNİ KULLANMIŞ!SAYIN SAVCILARI GÖREVE DAVET EDİYORUZ !

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap