SON DAKİKA

Haber > CHP’li Başkan İsmail Uygur’dan Torbalı'da ikinci vukuat!

CHP’li Başkan İsmail Uygur’dan Torbalı'da ikinci vukuat!

01 Ağustos 2019 Perşembe - 09:24

İzmir Torbalı’da oğlunu belediyeye ait şirkette başkan yardımcısı yapan, tepkiler üzerine geri adım atan CHP’li Başkan İsmail Uygur’dan tepki çeken bir atama daha geldi.

CHP'li belediyelerin torpil skandalları büyüyor. İzmir Torbalı'da oğlunu müdür yardımcısı yapan başkanın şoförünü de yardımcısı yaptığı ortaya çıktı. Hatay ve Antalya'da ise kardeşler üst düzey görevlere getirildi.

İzmir Torbalı’da oğlunu belediyeye ait şirkette başkan yardımcısı yapan, tepkiler üzerine geri adım atan CHP’li Başkan İsmail Uygur'un, 7 yıl özel şoförlüğünü yapan Ali Yakupoğlu’nu ‘tam yetkili’ başkan yardımcısı yaptığı ortaya çıktı. Belediyede kendisinden sonra en yetkili isim olan Yakupoğlu’na hal, işletme, tesis, depo, park, bahçe, şantiye, bina vb. yerlerde bekçilik görevi yapan görevlilerin sevk ve idaresi de verildi.

KARDEŞİNİ MÜDÜR YAPTI

Bu arada Antalya'nın İbradı Belediyesine 31 Mart'ta ikinci kez Başkan seçilen CHP’li Serkan Küçükkuru’nun yaptığı atama tepki çekti. Belediyenin tek şirketi olan ELMAS’ta ilk dönemde iki kız kardeşini işe alan Küçükkuru, görevden aldığı yöneticilerinin yerine müdür olarak kız kardeşi Serap Küçükkuru’yu getirdi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap