SON DAKİKA

Haber > Gündem > Canlı yayında büyük tartışma, Erdoğan Aktaş dayanamadı

Canlı yayında büyük tartışma, Erdoğan Aktaş dayanamadı

23 Haziran 2022 Perşembe - 09:23

Canlı yayında kapatılan Atatürk Havalimanı ile ilgili yapılan ihale tartışılırken, hukukçu Serkan Toper meslektaşı Ersan Şen’e söylediği sözler üzerine programın sunucusu Erdoğan Aktaş müdahale etmek zorunda kaldı.

TV100’de Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen, Hukukçu Serkan Toper, Sözcü Gazetesi Yazarı Aytunç Erkin ve Kamuoyu Araştırmacısı Hilmi Daşdemir; Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programına konuk olarak gündemi değerlendirdi.

Programda Atatürk Havalimanı ihalesinde Kamu İhale Kanunun doğal afet vb. acil durumlar için kullanılması gereken 21/b maddesinin devreye sokulduğunu söyleyen Ersan Şen’e, hukukçu Serkan Toper, “Hiç HDP’yi konuşmuyorsun” diyerek yanıt verdi. 

Toper’in bu sözlerine moderatör Erdoğan Aktaş da şaşırdı. Konuşmaya müdahale eden Aktaş, “Ersan Şen’in söylediklerini beğenirsiniz beğenmezsiniz ama siyaseten eleştirmenizi anlamadım” ifadelerini kullandı. 

Öte yandan Hilmi Daşdemir, Prof. Dr. Ersan Şen’e Cumhurbaşkanı adaylığı teklifinde bulundu.

Prof. Dr. Ersan Şen bu teklife yeşil ışık yaktı, "Çoban ateşleri yakılırsa neden olmasın?" dedi.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap