SON DAKİKA

Haber > Gündem > Canlı yayında büyük kavga: ''AKP'liyim de, çıkıp da gazeteciyim deme bana!''

Canlı yayında büyük kavga: ''AKP'liyim de, çıkıp da gazeteciyim deme bana!''

07 Nisan 2021 Çarşamba - 12:48

TV 100 ekranlarında yayımlanan "Gün Biterken"de 104 amiralin yayımladığı bildiri tartışılırken Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve gazeteci Abdurrahman Uzun arasında tartışma çıktı.

TV 100 ekranlarında yayımlanan "Gün Biterken"de 104 amiralin yayımladığı bildiri tartışılırken Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve AK Parti'ye yakınlığıyla bilinen gazeteci Abdurrahman Uzun arasında tartışma çıktı.

Enginyurt, amirallere "darbeci" denilmesini sert sözlerle eleştirirken araya giren Abdurrahman Uzun "size kimse bir şey demiyor" dedi. Bunun üzerine Enginyurt "Sen kimsin, senden bahsetmiyorum ülkenin Cumhurbaşkanı da aynı şeyi söylüyor herkes de aynı şeyi söylüyor. Herkes dilini düzeltsin." dedi.

 Uzun'un araya girmesine engel olmak isteyen Enginyurt "Sıran gelince konuş, ben bitireceğim" dedi. Bunun üzerine Uzun "Siz bize burada böyle diyemezsiniz" deyince Enginyurt "Sen kimsin ben hükümete söylüyorum" dedi. Bunun üzerine gazeteci olduğunu söyleyen Abdurrahman Uzun'a "AK Partili misin?" diyen Enginyurt "Evet" cevabını alınca "O zaman bana AK Partiliyim de gazeteciyim diye çıkma." dedi.

Beğendim
5
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

ALİ
3 gün önce
ah cemal bey iyice saçmaladın sen nasıl milliyetçisin
Yakup 78
3 gün önce
Cemal enginyurt beş dakikalık bir vatandaş hop sağa hop sola dön baba dönelim böyle bir adam yani dedine aldirmayin
vatansever
3 gün önce
Ya biz bu darbe artıklarını 15 temmuzda bitirdik sanıyorduk demek ki bitmemiş
halil
3 gün önce
İlk defa bir iktidarın kendi kendilerine yarattıkları "darbe" ve "darbeci" sözlerinden ikbal devşirmeye çalıştıklarını görüyorum.
Doğru söz
3 gün önce
Millette adam olanayınca bari yalaka olayım da belki ben de birşeyler götürürüm, nasiplenirim diyir. Böyle bir millet hiçbir iyi şeye lâyık değildir. Beter olalım!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap