SON DAKİKA

Haber > Gündem > AKP'nin kalesinde Binali Yıldırıma tepki: Ekonomiyi düzeltin artık

AKP'nin kalesinde Binali Yıldırıma tepki: Ekonomiyi düzeltin artık

20 Mayıs 2022 Cuma - 16:35

AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Konya ziyareti sırasında bir vatandaşla dikkat çeken bir diyalog yaşadı. Vatandaş, "20 senedir size oy veriyorum şu ekonomiye bir el atın, millet perişan" dedi.

AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın Konya ziyareti sırasında bir vatandaşla yaşadığı diyalog dikkat çekti. Binali Yıldırım'ın Cumhur İttifakı'ndan bahsettiği sırada söz alan Konyalı bir vatandaş, "20 senedir size oy veriyorum, AK Partili olarak söylüyorum, şu ekonomiye bir el atın. Hep yukarıda kalındı, alt kısma inilsin artık. Valla millet perişan." diyerek AKP'nin uyguladığı yanlış ekonomi politikasına tepki gösterdi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

ANLAMAK
2 ay önce
binali BEY NE YAPACAK KOMİK BİR ADAM ÇIKYOR DİYOR Kİ SEÇİMİ 3BİN OYLA KAZANDIK YA YALAN SÖYLEMEYE NE GEREK VAR Kİ BİRİLERDEN O KADAR KORKUYORLAR Kİ BAZEN EL AYAK BİRBİRİNE KARIŞIYOR EKONOMİDEN ANLAYAN TEK KİŞİ VAR ODA C.BAŞKANI BAŞKA KİMSE ANLAMAZ.
uA 34-Trabzonlu
2 ay önce
RTE EKONOMİDEN FALAN ANLAMIYOR ANLAMAK RUMUZLU ! SADECE ICRALIK DOSYA SAYISI DÜNYADA BİR ÇOK ÜLKE NÜFUSUNU GEÇTİ BU ÖRNEK BİLE RTE NİN EKONOMIYLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASININ OLMADIĞINI GÖSTERIYOR !
uA 34-Trabzonlu
2 ay önce
HALK BIKTI AKPDEN ! İŞTE İSPATI BU HABER ! HADİ KORKMA SANDIĞI GETIR RECEP TAYYİP ERDOĞAN! EKONOMIYİ BITIRDİNİZ AMA SANDIKTA HESAP VERECEKSİNİZ!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap