SON DAKİKA

Foto Galeri > Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

07 October 2020 Wednesday - 17:02

Ünlü sunucu Ece Erken, Beşiktaş'ın Gençlerbirliği yenilgisi sonrası yaptığı paylaşımla gündem yarattı.

1 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

Ünlü sunucu Ece Erken, Beşiktaş'ın Gençlerbirliği yenilgisi sonrası yaptığı paylaşımla gündem yarattı.

2 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

Fanatik Beşiktaş taraftarı olan ve bir dönem Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Şafak Mahmutyazıcığoğlu ile yaşadığı aşkla konuşulan Ece Erken'in attığı tweet olay oldu.

3 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

Erken, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi hedef alarak, "Twitterla gelen, twitterla gider güçlü! Başgan" ifadelerini kullandı.

4 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

Ece Erken'in gönderisine Beşiktaş taraftarlarından yorum yağdı. Bazı taraftarlar sunucuyu desteklerken, bazıları ise tepki gösterdi.

5 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

Sunucu Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun yasak aşkı geçtiğimiz aylarda magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ece Erken, hakkında çıkan haberlerden sonra konuyla ilgili, "9 ay önce dava açılmış ve ayrı evlerde yaşıyorlar. Eşiyle aynı evde yaşayan biriyle birlikte olmadım" açıklamasını yapmıştı.

6 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

OTOMOBİLLERE SALDIRDIŞafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise adeta olay yaratmıştı. Gece yarısı evinin önüne gelip, araçlarına zarar verdiğini dile getiren Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırdığını duyurmuştu.O anları sosyal medya hesabından yayınlayan Mahmutyazıcıoğlu, şu ifadeleri kullanmıştı: Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip, araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım... Unutmayın ki; bir gün herkes yaşayacak. Kimisi aldığı duaları, kimisi de aldığı ahları... Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir.

7 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

Çıkan haberlerin ardından Ece Erken, şunları söylemişti: Unutmayın; hepimiz insanız ve herkes kınadığını yaşayabilir. Bu konularda en ağır eleştiri yapan ünlülerin çoğu sessiz kaldı, çünkü neyin ne olduğunu özel olarak anlattık. Beni, sizi bir tek Allah yargılar. Allah'a hesap veririm.Allah hepimizin günahlarını affetsin. Dünya olarak zor günler geçiriyoruz, Allah yardımcımız olsun. Aşkını canlı yayında ilan eden Ece Erken, gelen tepkiler üzerine sunuculuğunu yaptığı magazin programından istifa etmişti.

8 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

Ardından Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kendisine verdiği boşanma davası belgesini kendisine verdiğini ve ilişkilerinin boşanma davasından sonra başladığını söylemişti.Ancak dava belgesinin gerçek dışı olduğu iddia edilmişti.

9 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

Erken'in boşanma belgesini paylaşmasından sonra ise Şafak Mahmutyazıcıoğlu şu ifadeleri kullanmıştı:*Boşanmamın Ece ile alakası yoktur.*İsim Ece Erken yerine başka biri olsaydı bu konu kimsenin umrunda olmayacak, kimse de bu durumdan haberdar olmayacaktı.*Eşimden ayrılma kararı aldığım ve evden uzakta yaşadığım bu dönemde Ece ile tanıştım ve bir ilişkim oldu.

10 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

*Ancak bu kararı alma sebebim kesinlikle Ece değil. Bu yüzden Ece'nin suçlanması beni rahatsız ediyor.*Ece'den başka da bu süreçte yaşadıklarım oldu.*Bu olayda sorumlu kişi benim.

11 / 11 Ece Erken tweet attı ortalık karıştı!

*Boşanma davası açtım ve belgeyi ben Ece'ye verdim. *Fakat anlaşmalı boşanma davasında her şeyimi verecektim ama bundan vazgeçtim. Sonra yeniden bir dava açtım. Boşanma fikrimden vazgeçmedim.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap