SON DAKİKA

Foto Galeri > Canlı yayında birbirlerine girdiler! Erman Toroğlu çileden çıktı

Canlı yayında birbirlerine girdiler! Erman Toroğlu çileden çıktı

23 Nisan 2019 Salı - 12:22

Önceki gün oynanan Sivasspor-Beşiktaş maçını yorumlayan Erman Toroğlu ve Turgay Demir, A Spor ekranlarında canlı yayın esnasında kavgaya tutuştu.

1 / 5 Canlı yayında birbirlerine girdiler! Erman Toroğlu çileden çıktı

Spor Toto Süper Lig'in 29. hafta mücadelesinde Beşiktaş, deplasmanda son dakikalarda bulduğu frikik golüyle 2-1 galip gelirken, maç sonu spor yorumcularının kavgası olay oldu. A Spor ekranlarında yayınlanan 'Takım Oyunu' programının yorumcuları Erman Toroğlu ve Turgay Demir, laf dalaşına girdi.

2 / 5 Canlı yayında birbirlerine girdiler! Erman Toroğlu çileden çıktı

Programın moderatörü Serkan Korkmaz ile Gary Medel'in pozisyonu üzerine tartışmaya başlayan Turgay Demir'e sinirlenen Erman Toroğlu, "Sana ne!" şeklinde sert bir tepki gösterince olanlar oldu.

3 / 5 Canlı yayında birbirlerine girdiler! Erman Toroğlu çileden çıktı

Turgay Demir'in "Sen bana neden karışıyorsun" sözüne Erman Toroğlu, "Benim sana karıştığım yok oğlum" diyerek cevap verdi. Bunun üzerine Turgay Demir, Erman Toroğlu'na "Ben senin oğlun değilim hocam. Bana 'taraflı' diyorsan, en büyük taraflı sensin. Ben tarafsızım" diyerek çıkıştı.

4 / 5 Canlı yayında birbirlerine girdiler! Erman Toroğlu çileden çıktı

Bir daha program yapmam! Erman Toroğlu'nun "Ben bu adamla bir daha program yapmam" sözüne Turgay Demir de "Aman çok da umrumda! Bir daha program yapmayız" cevabını verdi.

5 / 5 Canlı yayında birbirlerine girdiler! Erman Toroğlu çileden çıktı

Serkan Korkmaz olaya müdahale ederek ortalığı yatıştırmak amacıyla Sivasspor-Beşiktaş maçının özetini ekranlara getirdi.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap