SON DAKİKA

Haber > Dünya > Haber bülteninde cinsel içerikli görüntüler ekrana verildi

Haber bülteninde cinsel içerikli görüntüler ekrana verildi

21 Ekim 2021 Perşembe - 13:49

ABD'nin Washington eyaletindeki bir televizyon kanalı canlı yayında bir skandala imza attı. Hava durumunun sunucusu bülteni sunarken arka planda cinsel içerikli film görüntüsü ekrana yansıdı.

Washington merkezli bir televizyon kanalında hava durumunu anlatan bir sunucunun arka planında cinsel içerikli film ekranlara yansıdı. Olaya ilişkin paylaşılan videolarda, sunucuların durumdan habersiz oldukları görülüyor. Cinsel içerikli görüntünün ekrana yansıdığı sırada bülten sunucusunun meteorolog Michelle Boss’a, sıcaklıkların ne kadar süreceğini sorduğu duyuluyor. Boss’un da hafta başına kadar süreceğini tahmin ediyoruz yanıtını verdiği ekrana yansıyor. Ancak bu rahatsız edici görüntüler izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Söz konusu skandal hakkında kanala birçok şikayet telefonu geldi. Kanal yönetimi de oluşan bu durumdan dolayı özür dileyerek ”Böyle bir şeyin bir daha olmaması için özenle çalışıyoruz” şeklinde açıklama yayınladı.

Görüntülerin nasıl ekrana yansıdığının bir siber saldırı mı yoksa stüdyoya erişimi olan birinin mi yaptığı henüz netlik kazanmadı. Polis, soruşturmanın sürdüğünü ve şu ana kadar sorumlu kimsenin bulunmadığını açıkladı.

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap