SON DAKİKA
SON DAKİKA
Şans Trabzonspor’la beraberdi
11/24/2020

Yoğun yağmur altında oynanan karşılaşmada değişen hiçbir şey yok. Sadece hoca değişti. Aslında Trabzonspor oyuna iyi başladı. Ve golü de buldu. Golden sonra konuk takım Erzurumspor daha saldırgan oynayarak etkili ataklar yaptı. Geçen yıl şampiyonluğu kıl payı kaçıran Trabzonspor bu sene lige kötü başlangıç yapınca 9. Haftada hoca değişikliğine gitti ve takımın başına Abdullah Avcı’yı getirdi. ‘Yeni teknik adam ilk sınavında galip gelerek beyaz sayfa açtı’ diyemiyorum. İki takım da 2’nci yarıda aynı tertiple sahaya çıktı. Konuk takım Trabzonspor’a rağmen daha etkili ve organize ataklar yaptı.

Ağır sahada oynanan maçta iler ve geri oynayan takımımız son 20 dakika yorularak oyundan düştü. Abdullah Avcı devri resmen krizle başladı. Trakımda eskiye nazaran hiçbir değişiklik göremedim.  Sahada Erzurumspor ağırlığı vardı. Konuk takımın bunaltıcı baskıları gol getirmeyince Fırtına haftalar sonra galibiyete ulaştı. Maçın içinde çok aksiyon vardı. Yeni hoca ile motivasyonu daha sağlayamadık. Oyun tarzı defansif olunca büyük takıma yakışmayan bir oyun sergiledik.

Oysa Trabzonspor’da teknik direktörle birlikte oyunun da değişmesi; daha çok topa sahip olan pres yapan oyuna ağırlığını koyan bir takıma bürünmesi bekleniyordu. Fakat 2 haftalık milli arada hiçbir sorunun halledilmediği gözüktü.

 Bugün sadece güzel olan bordo-mavililerin galibiyeti oldu. Sistem hocası Avcı da öyle bir hocalık veya etki göremedik. Erzurumspor oynadı, Trabzonspor 3 puanı kazanan taraf oldu.

Yorum Yap


550

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap