SON DAKİKA
SON DAKİKA
Guardiola Hüseyin
7/20/2020

Bordo-mavili takım karşılaşmaya güzel başladı, kötü bitirdi. Oyunun başında istediği golü buldu. Fakat diğer maçlarda olduğu gibi yine savunmanın hatasından topu kalesinde gördü. Hareketli bir ilk yarı izledik. Trabzonspor diğer maçlara oranla bu maç daha derli toplu oynar gibiydi. İstediğini yapamadı. Ancak Konyaspor mağlup olursa kümeye gideceğim bilinci içinde oynadı. Konuk takım Trabzonspor’u kendi yarı sahasında kabullenerek oynadı.

 

Konyaspor topu yakaladığı zaman çok hızlı bir şekilde 3 oyuncu ile birlikte Trabzonspor kalesine tehlikeli vuruşlar yaptı. Bordo-Mavililer golden sonra yine kontrolü oyununu oynayamadı. 2 farklı öne geçiyorsun, sonunu getiremeyip maçı mağlup bitiriyorsun. Şampiyonluktan vazgeçtik ikincilik de tehlikeye girdi. Trabzonspor’da Guardiola Hüseyin Çimşir skoru yine korumada başarılı olamadı. Sosa’nın yokluğu Aranmadı diyeceğimiz gecede yerine Ndiaye oynadı. Fakat istenileni veremedi. Fırtına rakibine baskı yapmak istedi. Konuk takımın kontrataklarına karşı koyamadı. Her hafta stopper ve libero değişirse bu takım savunmada güvenli olamazdı. Trabzonspor kendini zorlamadan maçı kaybetti. Hedefler, hayaller ve gerçekler tükendi. Yine bir klasik Trabzonspor yenilgisi izledik. Takım oyun disiplininden koparak bireysel oyunu tercih edince maçı kaybetti. Neticede şampiyon Başakşehir oldu.

Yorum Yap


550

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap