SON DAKİKA
SON DAKİKA
Burası Martıspor değil Trabzonspor
1/1/2020

Hem yönetim hem Teknik direktör’ün tavrı şu an zirve yarışındaki kulübe zarar verdi, hala da veriyor. Her iki taraf için söylenecek tek şey var. Profesyonel olun!

Ticarette ve resmiyette profesyonellik esastır.

Kulüp de herkesin diline pelesenk olmuş bir söz var.

Burası Martıspor değil Trabzonspor.

Ancak hocanın gönderiliş şekline bakılırsa burası Martıspor gibi yönetiliyor.

Ha şunu da söylemek de fayda var.

Martıspor, Trabzonspor’un kurucu takımıdır, Martıspor’u hor görmesin idareciler.

Ya da bu kulüp geçmişini hor görüyorsa o zaman ona göre yönetici ve idareci tayin etsinler.

Hoca kendi mi gitti gönderildi mi hala bilinmiyor. Gelen gideni aratır mı onu da göreceğiz.

Herkes Denizlispor mağlubiyetinden sonra gitmesini beklerken yönetim 6-2’lik Konyaspor galibiyetinden sonra kesti hocanın biletini.

Taraftar onun gidişinden mutsuz, yönetim hangi hocayı getireceğine kararsız, camia ise takımın geleceğinden endişeli bir şekilde beklemeye başladı.

İpler Başkan Ağaoğlu’nun ve siyasilerin elinde.

Taraftar haklı bir şekilde soruyor; durduk yere huzursuzluk yaratmanın anlamı neydi?

Bizler yorumcular olarak Ünal Hoca’yı çok eleştirdik ama Ünal Karaman’ın kişiliği ile futbol bilgisini daima ayrı tuttuk. Çünkü Trabzon’un ekmeğini yemiş mert bir delikanlıydı Ünal Karaman. Sadece kullandığı üslup bir spor adamına uymadı.

“Beni yiyeceklerin boğazına takılırım” sözü olmadı.

Kimsenin boğazına takılmadan yönetim hızlıca işi bitirdi. Her zaman iyi ayrılmak daha güzel olanıdır demeliydi çünkü ligin başından beri iniş çıkışlı bir grafik çizmişti Karaman.

Hoca sert demeç verince yönetim de ipleri kopardı.

Reste rest, jeste jest dedi Karaman.

Susmak yerine iddialı konuşmayı seçti ve “Ben güllük gülistanlık bir yere gelmedim, kimse bana bu takımı şampiyon yap da demedi” şeklinde konuştu.

Yerel basın Karaman’ı eleştirirken gitsin veya kalsın demedi, oyun sistemi bu takıma yakışmıyor dendi. Unutmayalım ki Serkan Asan’ları, Yusuf Yazıcı’ları, Abdülkadir’leri bu takıma Karaman yükseltti. Bu şehir ve bu camia sabırlı olmayı öğrensin.

Burası Martıspor değil diyenlere de sormak gerek sizin amatör ya da profesyonel futbolcu lisansınız oldu mu?

Trabzonspor camiası kendi kaderini eline alacak ve başarılı olanı yükseltecektir.

Verdiğin emekler için teşekkürler Ünal Hocam.

Yorum Yap


550

Aytekin
1 yıl önce
Yönetim bence Ünal hocayı daha önce göndermeliydi ama geçen sezonun hatrı için bunu yapmadı. Galatasaray, Göztepe, Denizli, Sıvas ve Avrupa maçlarının ilk 3 maçında rezil bir teknik adamlık gösteren Ünal hoca bunun üzerine külhanbeyi yaptığı konuşma o makama laik olmadığının kanıtı değil mi? Ayrıca Alt yapıdan çıkan oyuncuları o değil zorunluktan oynattı. Örneğin portekizli sakatlaninca Serkan'ı oynatmak zorunda kaldı. Serkan iyide oynadı. Ama Ünal ne yaptı sakatlık düzelince Serkan tekrar kulübeye. Gençlere kazandırmak bu mu sizce?
KALAN -GİDEN FARKI
1 yıl önce
Yakında AGAOĞLU da istifa eder...ne zaman lig başlayıp iki mağlubiyet sonrası Çünkü ÜNAL HOCAYI taraftar daha çok seviyor sn.AĞAOĞLUNDAN....ACABA GERÇEK SEBEBİ BU MUYDU?.....Trabzonspor egolara kurban edilemez....

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap