SON DAKİKA
SON DAKİKA
Abdullah Avcı olmamalıydı
11/9/2020
Yönetime sormak lazım; istenmeyen bir teknik adamı zorla takımın başına neden getirmek istiyorsunuz? Gelmesi bir dert, gitmesi binbir dert olacak. Taraftar Abdullah Avcı ismine sıcak bakmıyor. Ben bu teknik adamın yerinde olsam Trabzonspor’a hiç gelmem. Prensip sahibi olan bir insan zaten istenilmediği yere gitmez. Şu an yönetim yoruldu, onun için doğru kararlar alamıyor. Normalde yönetimin seçime giderek güven tazelemesi veya kendi içinde yenilenmesi kulüp adına en doğru karar olacaktı. 

Abdullah Avcı ismi Türk futbolunda başarısız olmasına rağmen her nedense sürekli ön planda tutulmak istenilmektedir. Kısa bir dönem Milli takım başında bulunup hiçbir başarı gösteremediği için görevine son verildi. Başakşehirspor’da ismi parlatıldı. Derken Beşiktaş’ın hocası oldu. Beşiktaş’ta görev yaptığı dönemde kulübün en başarısız hocalarından biri olarak gönderildi. Fakat kendisi ve ekibinin sözleşme uyarınca vaat edilen parayı kulüpten talep etmesi Beşiktaş’a ağır bir yük olmaya devam etmektedir. 

Trabzonspor taraftarı ve camiası, Beşiktaş’taki oynattığı futbola tanıklık ettiği için Abdullah Avcı’nın Trabzonspor teknik direktörü olmasına şiddetle karşı çıkmaktadır. Çünkü ekibiyle birlikte kulübe büyük maliyetler yükleyecek ve oyun anlayışı olarak katkı sağlayamayacaktır. Kulüp zaten borçlu olduğu için bu kadar yüksek maliyet olmamalı. Bordo-mavili kulübün genç yeteneklerine ve paralarına yazık edilmemesi için taraftarın beklentisine en uygun yerli bir hoca derhal ile anlaşılmalıdır. Aksi takdirde büyüyen bu tepkiler yönetime yönelecek, yönetim ve Trabzonspor zor durumda kalacaktır. 

Trabzonspor zor günler yaşıyor. Onu el birliği ile şaşaalı zamanlarına geri döndürmeliyiz. İlçe takımı olan Alanyaspor’dan bir puan alınca bunu başarı olarak görmek manidardır. 
Sen büyük takımsın, bunu herkes biliyor. Kazandığın şampiyonluklar bunun kanıtıdır. Camiada bugün tartışılan konu Abdullah Avcı değil, Trabzonspor olmalıydı.

Yorum Yap


550

Ercan
2 ay önce
Siz trabzonsporlumusunuz yoksa fenerlimi zaten ben bu ve bunun gibilerin yüzünden Karadeniz gazetesi okumuyorum
mm
2 ay önce
doğru söze ne denirki. buyönetim yoruldu. evet. inşallah biz yanılırız. söz konusu trabzonspor çünkü...
Ali KANDİL
2 ay önce
Tevfik Bey söylediklerinize katılıyorum ama yapacak birşey yok Başarısız olursak gideriz diyenlere camia olarak birleşip bu durumu hala başarılımı buldukları sorulup Böyle bir durumda kongre kararı almaktan daha doğru bir adım olmadığı yüksek sesle dile getirilseydi.
Yakup
2 ay önce
Teyfik bey kesinlikle doğru söylüyorsunuz evet az gurur olsa az pirensipi olsa keşke olsa TRABZON SPOR gitmezdi TRABZONA gelmesinde katkısı olanlar her kimse yazıklar olsun sevgili başkana inanıp güveniyorduk yanılmışız yarın beraber giderler bir daha gelmemek uzere
yılmaz
2 ay önce
cok haklısınız abdullah avcıya başarısız olduğunda tazmınat verilmeyecekse gelsin yoksa ts yazık cok tazmınat ödeyecek başarılı olması zor

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap