SON DAKİKA
SON DAKİKA


Türkiye’nin ikinci partisi
18.04.2024

Bağımsız tarafsız Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan; Siz artık Türkiye’nin birinci partisinin genel başkanı değilsiniz. Partiniz AKP, Türkiye’nin İKİNCİ partisidir, o da şimdilik!

Başka bir ifadeyle siz artık, Ana Muhalefet Partisisiniz.

Lütfen gerek konuşmalarınızı yaparken, gerekse halkımıza ve siyasi rakiplerinize hitap ederken “Türk milletinin 31 Mart 2024 kararını” hiç unutmayın.

İkinci partinin Sayın Genel Başkanı!

Büyüğünüz olarak, iktidarınız süresince size çok öğüt verdim. Anlamadınız! Şimdi de, ikinci parti olmanızın İKİ nedenini size anlatmak isterim; Anlayabilirseniz, yararı olur ikimize! Anlamazsanız, yazık olur milletimize…

İkinci partiye, BİRİNCİ öğüt;

Milletimizin büyük çoğunluğu “Açlık Sınırının” altında yaşamak zorunda kaldı. Bunun tek sorumlusu siz ve yönetim tarzınızdır.

Önceki üç yılda akaryakıta %300 zam yapmıştınız. Bunun üstüne ilave olarak son BİR YILDA %113 daha ZAM yaptınız. Sakın dövize bağlı gibi mazerete sığınmayın. Son BİR YILDA Avrupa’da

akaryakıta sadece %1,5 (bir buçuk) zam yapıldı. Türk milletinin beline odunla vurdunuz, millet de size şamarı çaktı…

İkinci Partiye İKİNCİ öğüt;

Siz ve ekibiniz, Türk milletinin Büyük Önder Atatürk’e olan sevgisini bir türlü anlamadınız. Siz zoraki olarak Anıtkabir’e gitmeden önce, Anıtkabir’in önünü, iletişim merkezindeki trollerle doldurtup, kendinizi alkışlattınız.

Bu tavrınız Türk milletini çok üzdü.

Hele, yaşamı boyunca Büyük Atatürk’e hakaret etmeyi görev edinmiş olan hemşeriniz Şevki Yılmaz’ın İstanbul’da Atatürk’e ağır hakaretlerde bulunmasına ses çıkarmamanız, Türk milletinde sanki sizin de onun gibi düşündüğünüz kanısını oluşturdu. Halbuki siz farklı düşünüyorsunuz değil mi?

DOĞRU Parti Rize İl Başkanımız, hem bu kişi hakkında bilgi vermiş, hem de bir soru sormuş! Belki siz yanıtlarsınız;

“Şevki Yılmaz’ın Rize’deki köyünün adı Büyükköy’dür. Köyün Rumca ismi Levroz Mavran idi. Ondan önceki ismi ise Livroz idi. 16.yy Osmanlı kayıtlarında Livroz köyü 50 hane idi. 46 hane Hristiyan, 4 hane ise dönme! Köyün ismi Pontus’ça olsa da, ahali Ermeni dönmesidir. Şevki Yılmaz’a bir sorum olacak. “Kara Yani” adlı eşkıya kimdir?

Bir kuşak öncesine kadar istavroz çıkaran adamların şimdi bizlere Müslümanlık satma hakları olabilir mi?” Gördünüz mü Sayın İkinci?

Türk milletinin şamarını yiyen iflah olmaz, denir.

Ya Atatürk’ün şamarını yiyenin hali nice olur? Göreceksiniz.

Sağlık ve başarı dileklerimle…

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap