SON DAKİKA

Haber > Yaşam > Vahşet! Köpek, dört ayağı, kuyruğu ve boğazı kesilerek öldürülmüş

Vahşet! Köpek, dört ayağı, kuyruğu ve boğazı kesilerek öldürülmüş

19 Nisan 2021 Pazartesi - 19:58

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir sokak köpeği; dört ayağı, kuyruğu ve boğazı kesilerek öldürüldükten sonra çuvala konularak araziye atıldı.

Marmaris’te yaşayan 17 yaşındaki Ö.D., bir süre önce mahallede dolaşan bir sokak köpeğini beslemeye başladı. Zamanla beslediği köpekle aralarında dostluk oluştu. Her gün mahalleye gelen köpeği besleyip oynayan Ö.D., köpek geçen hafta sonu gelmeyince merak etti.

Ö.D. bugün arkadaşlarıyla köpeği mahallede ve arazide aramaya başladı. Ö.D. ve arkadaşları, 6 saat süren arama sonucu köpeği, Marmaris-Muğla karayolunun 21’inci kilometresinde bulunan Çetibeli Mahallesi’nde karayolu kenarında bir arazide çuval içinde buldu. Sokak köpeğinin işkence gördüğü boğazı, kuyruğu ve dört ayağı kesilerek öldürüldüğü görüldü.

“BUNU YAPAN İNSAN OLAMAZ”

Marmaris Hayvan Hakları Derneği (MAHAKDER) Başkanı Tülay Yıldız, “Ne yazık ki bu tür vahşetleri son dönemlerde sıkça duymaya ve görmeye başladık. Bir sokak köpeği işkence edilmiş dört ayağı, kuyruğu, boğazı kesilmiş ve çuvala konularak bağlanıp atılmış. Bunu yapan insan olamaz ve böyle bir davranışı gerçekleştiren kişi ruh hastasıdır. Yetkililere çağrımız bu vahşeti yapan mutlaka bulunmalıdır. Konun takipçisi olacağız. Bugün hayvana zulüm yapan yarın insana yapar” dedi. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap