SON DAKİKA

Haber > Yaşam > Ümitcan Uygun’un babasını TV’ye çıkardılar Hükümeti böyle savundu!

Ümitcan Uygun’un babasını TV’ye çıkardılar Hükümeti böyle savundu!

06 Şubat 2021 Cumartesi - 17:24

Ülke gündemini yoğun bir şekilde meşgul eden Aleyna Çakır cinayetinin katil zanlısı ve Çakır’ın sevgilisi Ümitcan Uygun’un babasını televizyon kanalına konuk ettiler. Durak Uygun, devlet desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ankara’da şüpheli şekilde ölen ve kamuoyunu uzunca bir süre meşgul eden Aleyna Çakır cinayetinin tek zanlısı Ümitcan Uygun’un babası Durak Uygun’un bir televizyon kanalında röportaj verdiğinin ortaya çıkması pişkinliğin bu kadarına da pes dedirtti. Ankara Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası Başkanı olan Durak Uygun Ege TV’de verdiği röportajda, pandemi boyunca devletin verdiği desteğin yeterli olduğunu savunurken “Devlet esnafını üzmez” dedi.

OĞLU KATİL ZANLISI BABASI OY PEŞİNDE

Savcılık tarafından, Aleyna Çakır’ın cesedinde bulunan sperm kalıntılarının Ümitcan Uygun’a ait olduğu tespit ediliği gün Ankara Bilimum Kunduracılar Kredi Kooperatifi başkanlığı için oy isteyen baba uygun sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekmişti.

Durak Uygun’un oğlu ve Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun, internette Aleyna’yı dövdüğü videoyu paylaşmış, canlı yayında uyuşturucu kullanmıştı. Ümitcan’ın abisi ise kameralar önünde Müge Anlı’yı öldürmekle tehdit etmişti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap