SON DAKİKA

Haber > Yaşam > Liseli öğrencilerden iyilik hareketi

Liseli öğrencilerden iyilik hareketi

11 Aralık 2019 Çarşamba - 16:12

Mustafakemalpaşa Nilüfer Hatun Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Alan öğrencileri anasınıfı öğrencilerine kendi ürettikleri bebekleri hediye etti.

Mustafakemalpaşa’nın köklü eğitim kurumlarından olan Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim gören Çocuk Gelişimi Alanı öğrencileri, "Meslek Liseleri Çocuklarla Buluşuyor" projesi kapsamında, Mustafakemalpaşa Şehit Tuncay Çanak İlkokulu anasınıfını ziyaret ederek, atölye çalışmaları sonucu üretmiş oldukları bebekleri ve satın aldıkları oyuncakları anasınıfı öğrencilerine hediye ettiler.
Geçtiğimiz günlerde yapılan ziyarette, çocuk gelişimi alanı öğrencileri çocuklarla etkinlik yaparak, oyunlar oynayarak keyifli zaman geçirdiler. Bunun yanında anasınıfında eğitim gören çocuklara oyuncaklar da hediye edildi. Böylece öğrenciler değerler eğitimi kapsamında paylaşmanın güzelliğini ve hazzını da yaşamış oldular. Okul Müdürü Bedrettin Katmer, “Daha önce moda tasarım alanı öğrencilerimiz bu projeyi başlatmıştı. Bütün alanlarımızın, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin katkılarıyla yayılarak ve artarak sürdürülmesi bizi son derece mutlu etti. Öğrencilerimize akademik eğitimin yanında insani ve ahlaki değerleri de verebilmemiz çok önemliydi. Bunu başarmak adına öğrencilerimizden çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimi kutluyorum” dedi.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap