SON DAKİKA

Haber > Yaşam > Cep telefonu bataryası alev aldı

Cep telefonu bataryası alev aldı

24 Aralık 2021 Cuma - 17:32

Rize’de bir telefon tamir dükkanında cep telefonunun değiştirilen arızalı bataryası müşterinin elinde patladı. O anlar iş yerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Rize'de bir cep telefonu bayisine gelen kişi batarya arızası olan telefonu tamire verdi. Bataryası değiştirilen telefonun sahibi eski bataryayı geri istedi. Müşterinin eline aldığı batarya aniden patlayarak alev aldı. Yere atılan batarya iş yeri sahibi tarafından tekmeyle iş yerinin dışına itildi. O anlar iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

İş yeri sahibi Gökhan Akyıldız, müşterinin telefonunun bataryası şişmiş bir şekilde, patlamak üzereyken geldiğini söyleyerek, “Dikkatli bir şekilde eski bataryayı sökerek, yeni batarya montajını yapıp telefonu müşteriye teslim ettik. Kendisine bataryanın patlamak üzere olduğunu, geri dönüşüme verilmesi gerektiğini söylememe rağmen bataryasını almak istedi. Kurcalarken bir anda patlama oldu. Bataryayı panikle dışarıya attık. Lütfen bataryası şişen telefonlarınızı güvenilir teknik servislerde orijinal batarya ile en kısa sürede değişimini yaparak, geri almayın, şişen bataryayı geri dönüşüme verin” dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

adnan mazlum
4 ay önce
çok şeyler düşümnüyorum zamani var

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap