SON DAKİKA

Haber > Yaşam > 3 günde iki polis memuru intihar etti

3 günde iki polis memuru intihar etti

20 Ocak 2022 Perşembe - 19:45

Eskişehir'de Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı görev yapan iki polis memuru 3 gün arayla intihar etti.

Eskişehir Valiliği'nde görevli iki polis memur 3 gün ara ile intihar etti. Polislerin intihar nedenleriyle ilgili yetkililer tarafından bir açıklama yapılmadı.

Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne bağlı Eskişehir Valiliği'nde görev yapan ve 15 gün önce görev yeri değiştirilerek bir siyasi partide görevlendirilen, evli, 2 çocuk babası 35 yaşındaki Murat A., 16 Ocak tarihinde, beylik tabancasıyla intihar etti.

3 ay önce kardeşi şehit olmuştu

Polis memuru Murat A.'nın cenazesi memleketi Kastamonu’da toprağa verildi. Geçen Ekim ayında, ‘Fırat Kalkanı Harekatı’ bölgesi Azez’in Mare ilçesinde terör örgütü PKK/YPG tarafından güdümlü füze ile düzenlenen saldırıda Şehit olan Özel Harekat Polisi Cihat Ş. gibi polis olan ve Eskişehir Valiliği'nde Valilik Özel Kalem'de çalışan ağabeyi 36 yaşındaki komiser Ahmet Ş.’de dün canına kıydı. Eskişehir Tepebaşı ilçesi Muttalıp Mahallesi’nde aracının içinde beylik tabancası ile intihar eden Ahmet Ş.’nin cenazesi memleketi Elazığ'da toprağa verildi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap