SON DAKİKA

Haber > Teknoloji > Vine’ın çözünürlüğü değişti

Vine’ın çözünürlüğü değişti

14 Temmuz 2015 Salı - 13:58

Twitter’ın sahip olduğu Vine, güncellendi. Güncellenen Vine’da artık video çözünürlüğünü değiştirmek mümkün.

6 saniyelik videoları döngü şeklinde gösteren Vine, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görüyor. Son dönemlerde Periscope sebebiyle popülerliğini kaybeden Vine’a tekrar dikkat çekmek adına önemli değişiklikler yapıldı. Güncellenen Vine uygulamasındaki en önemli değişikliklerden birisi arama seçeneklerinin değişmesi. Daha önce sadece etiket ve kullanıcı adı ile Vine içerisinde arama yapmak mümkündü. Ancak yeni güncelleme ile artık Twitter, Vine arama sonuçlarına dahil edildi. Böylece çok daha geniş bir kullanıcı kitlesi arasında arama yapmak mümkün.

Bir diğer önemli yenilik ise video çözünürlükleri konusunda. Daha önce videoları 480p kalitesiyle yayınlayan Vine, artık 720p yani HD çözünürlüğe geçiş yaptı. Ancak isteyen kullanıcılar yine 480p kalitesinde videoları izleyebilecek. Vine videolarını daha yüksek çözünürlükte izlemek için Profil > Ayarlar sekmesi altından gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. İnternet paketiniz az ise, 720p şeklinde izlemenizi önermiyoruz.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap