SON DAKİKA

Haber > PUBG güncelleniyor! İşte Zombi Adası detayları

PUBG güncelleniyor! İşte Zombi Adası detayları

18 Şubat 2019 Pazartesi - 13:05

Dünyanın önde gelen oyunlarından PUBG'ye yakında zombi modu geliyor. Bu mod ile birlikte oyunda atmosfer epey renkleneceğe benziyor.

PUBG, zombi modu için düğmeye basıyor. 19 Şubat Salı günü yani yarın yayınlanması beklenen bu mod ile birlikte Resident Evil ortaklığında bambaşka bir atmosfer oyuncuların etrafını saracak. Oyunun sunucuları, güncellemenin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için yaklaşık 8 saat kapatılacak. Twitter’daki resmi PUBG Mobile sayfası da aynı şekilde bir duyuru yaptı.

Güncellemede çıkacak olan Zombi Moduna ek olarak, birçok ilginç yeni özellik de eklenmiş durumda. Bunlardan bazıları Vikendi‘ye ve haritaya eklenen ayışığı ve Sanhok şimdi Arcade Mode‘da olacak. Kişisel alanlar adı verilen yeni bir özellik de eklenecek diğer bir özellik. Bu alanda, yanınızda durmak için Synergy 400 veya daha üst bir ortağı olarak bir arkadaş seçebilirsiniz.

PUBG ZOMBİ MODU VE GELECEK YENİLİKLER

Eklenen Zombiler: Oyuncular, Resident Evil 2‘den gelen zombilerle ve patronlarla dövüştüğünde yeni bir zaman sınırlı etkinlik modu Survive Till Dawn sizlerle 

Eklenen Hava Durumu: Vikendi

Eklenen oyuncu alanları

Resident Evil 2 ana menü teması ve müziği eklendi

Sanhok artık Arcade’da mevcut – Quick match

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap