SON DAKİKA

Haber > Teknoloji > iPhone 12 kablosuz veri transferinde çığır açacak

iPhone 12 kablosuz veri transferinde çığır açacak

25 Şubat 2020 Salı - 14:47

Apple’ın yeni iPhone modeli yeni bir kablosuz veri transferi teknolojisi ile gelecek. İşte iPhone 12 hakkındaki son detaylar.

Bu yıl tanıtacağı yeni iPhone modelleriyle birlikte 5G’ye geçmeyi planlayan Apple, köklü değişikliklere imza atmaya hazırlanıyor.

iPhone 12 ile ilgili sızdırılan son bilgilere göre, Apple yeni bir kablosuz veri transferi teknolojisi üzerinde çalışıyor. Bu sistemin özellikle iki iPhone modeli arasındaki veri transferini önemli ölçüde arttıracağı iddia ediliyor.

iPhone 12 kablosuz veri transferinde çığır açacak

Elbette bu teknolojinin en son iPhone modelleri için geçerli olacağını belirtelim. Yani iPhone 12 öncesindeki modellerde bu yeni kablosuz veri transferi kullanılamayacak.

Apple’ın bu yeni teknolojisi sayesinde iki iPhone 12 modeli arasındaki veri transferi hızını saniyelere indireceği belirtiliyor.

Son dönemde satışa sunulan iPhone modellerinde önemli bir yeniliğin olmadığını biliyoruz. Dolayısıyla kullanıcılar iPhone 12’de devrimsel yenilikler olmasını bekliyor. Özellikle tasarım alanında artık çentik olayının tarihe karışması bekleniyor. Hatta geçtiğimiz günlerde Apple’ın iPhone 12 için yeni bir çentiksiz ekran patenti aldığı da iddia edilmişti.

Şimdilik iPhone 12 modelleri hakkında kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Genel itibariyle ortaya çıkan bilgiler söylentiden ibaret.

Bildiğimiz ve kesin olan tek şey ise 2020’de çıkacak olan iPhone modellerinde 5G teknolojisinin desteklenecek olması. Bilindiği üzere Apple 5G için Qualcomm ile el sıkışmıştı. Bakalım bu sene satışa sunulacak olan yeni iPhone modelleri genel anlamda beklentileri karşılayabilecek mi? Bunu zaman gösterecek.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap