SON DAKİKA

Haber > iPhone 11 nasıl görünecek? İşte cevabı

iPhone 11 nasıl görünecek? İşte cevabı

28 Ocak 2019 Pazartesi - 12:12

En gerçekçi iPhone 11 konsepti yayınlandı. Peki Apple yeni model iPhone ile neler planlıyor? İşte detaylar!

Apple‘ın Eylül ayında tanıtacağı 2019 model iPhone telefonları hakkında yeni detaylar her geçen gün internette paylaşılmaya devam ediyor. Bugün ise daha farklı bir haber ile karşınızdayız. iPhone 11 nasıl görünecek? İşte iPhone 11‘in en gerçekçi konsepti! 

iPhone 11 nasıl görünecek?

Henüz yeni iPhone modellerinin tanıtılması için 8 ay gibi uzun bir süre mevcut. Ancak bu konuda rahat duramayan iPhone kullanıcıları, kendi imajlarıyla yeni model iPhone modellerinin nasıl görüneceğine dair bazı çalışmalar ortaya koyuyorlar. 

Bugün ise tasarımı ile oldukça realist bir çalışma var karşımızda. Geçtiğimiz günler sizlere 3 arka kamera kurulumuna sahip bir model göstermiştik. Fakat, bugün yayınlanan iPhone 11 konsept videosunda bizleri diğerlerine nazaran daha realist bir çalışma selamlıyor. 

 

Conceptsi Phone tarafından sunulan videoda dikey şekilde konumlandırılmış 3 adet kamera görüyoruz. Bu tasarım anlayışı akıllarımıza Samsung Galaxy A9'u getirmedi değil. Henüz cihaz hakkında pek bir şey bilmiyoruz ancak AppleInsider’da yer alan habere göre, yeni iPhone modellerinde Apple oldukça ilginç bir kamera özelliğine yer verecek.

Söz konusu kamera özelliği sayesinde, cihaz kullanıcıların fotoğraf çekeceği önceden tespit edilebilecek. iPhone 11’de yer alacak jiroskop sensörleri sayesinde kullanıcı fotoğraf çekmek için hamle yaptığında telefonun kamerası otomatik olarak açılacak. Bakalım Apple Eylül aynında nasıl bir tasarım anlayışı ve özellikler ile karşımıza çıkacak?

Peki ya siz konsept çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz? iPhone 11'e yakışır bir tasarım olarak kabul edebilir miyiz?

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap