SON DAKİKA

Haber > Teknoloji > Instagram'da büyük değişiklik! Artık...

Instagram'da büyük değişiklik! Artık...

17 December 2019 Tuesday - 12:15

Facebook çatısı altında olan Instagram'da da şimdi büyük bir değişiklik yapıldı. Instagram uygulamasını açtığınızda artık bu değişiklikle siz de karşılaşacaksınız. Peki Instagram'ın yeni özelliği ne?

Sosyal medya platformları olan Facebook, Twitter, Youtube, Whatsapp, Snapchat gibi uygulamalarla birlikte dünyada en fazla kullanıcıya hizmet veren fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, önemli bir özelliği kullanıcılarına sundu.

Telefonunuzu açıp Instagram uygulamasını açtığınızda artık bu değişiklikle siz de karşılaşacaksınız. Kimi kullancıların hoşuna gidecek, kimileri için zaman kaybı olarak sayılabilecek bu değişilikliğin sebebi ne?
 
YORUM YAZARKEN DİKKAT EDİN
 
Instagram'da yorum yazarken artık her kelimeye dikkat etmelisiniz. Aksi halde yorumunuzu paylaşmadan hemen önce Instagram size 'Emin misiniz' diye soracak. Küfür/argo dilinde konuşanlara Instagram anında uyarı yollayacak. Yapay zekanın önceden tespit edebildiği bu yorumları paylaşanların hesapları tehlikeye girecek. Gerektiğinde kapatılabilecek. (Sabah)
 
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap