SON DAKİKA

Haber > Spor > Türk sporunda Corona virüsten ilk ölüm haberi!

Türk sporunda Corona virüsten ilk ölüm haberi!

01 Nisan 2020 Çarşamba - 15:22

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Ahmet Karaman, Corona virüsü tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'nda 2011-2014 yılları arasında Denetim Kurulu üyeliği, 2014-2017 yılları arasında Disiplin Kuurlu üyeliği yapan Ahmet Karaman, İstanbul Okmeydanı Araştırma ve Eğitim Hastanesi'nde gördüğü koronavirüs tedavisinin 4. gününde vefat etti.

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'ndan yapılan açıklama şu şekilde:
Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de bir çok canımızı aramızdan alan Covid 19 pandemisi, maalesef can almaya devam ediyor.
Federasyonumuz Genel Başkan Yardımcısı, uzun zaman amatör spora büyük hizmetleri olmuş Sayın Ahmet Karaman'ın bugün aldığımız kötü bir haberle virüse yenik düştüğünü öğrenmiş bulunuyoruz. Ahmet Karaman virüse karşı tedavi gördüğü Okmeydanı Araştırma Hastanesi'nde mücadelesinin 4. gününde hayata gözlerini yumdu.
Merhum Ahmet Karaman'a Allah'tan rahmet başta ailesi ve tüm amatör spor camiamız olmak üzere sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap