SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Yusuf Yazıcı Trabzonspor'a geri dönecek mi?

Yusuf Yazıcı Trabzonspor'a geri dönecek mi?

22 September 2020 Tuesday - 21:21

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TRT Spor ekranlarında açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Alexander Sörloth'un Leipzig'e transferi sonrası TRT Spor ekranlarında açıklamalarda bulundu. Ahmet Ağaoğlu kendisine yöneltilen Yusuf Yazıcı'nın Trabzonspor'a kiralanacağı yönündeki iddialara ''Yok öyle bir şey yok. Yusuf’u Lille’in bırakma niyeti yok. Keşke gelse kiralık satın alma ile alıp tekrar satabiliriz. En son Campos bir canımı almadığın kaldı dedi. Palace’in başkanı Leipzig’in başkanı “ne kadar zor adamsın” dedi. Palace gelen rakamdan 13 isterim dedi, bu iş kapanmıştır dedim, işin içinden çekildik. '' ifadelerine yer verdi.

Beğendim
15
Sevdim
6
Beğenmedim
4
Üzgün
2
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ramiz
3 ay önce
Ağaoğlu başkan ve ekibi kulübü nereden aldı nereye getirdi.. Doğruları yanlışlarından çok daha fazla..Bu da başarılı bir yönetim demek..Camianın her koşulda maddi manevi destek vermeye devam etmesi gerekiyor..Böylece her zaman üst sıraları zorlayan bir takım ve cazip bir kulüp olmaya devam edecektir..
8
4 ay önce
Başkan helal sana seni sonuna kadar destekliyoruz

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap