SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Yusuf Yazıcı ısrarı devam ediyor

Yusuf Yazıcı ısrarı devam ediyor

20 Haziran 2019 Perşembe - 20:29

Yusuf Yazıcı için yaptığı teklife Trabzonspor'dan ret cevabı alan Lille vazgeçmiyor. Lille sportif direktörünün Cuma günü Yusuf Yazıcı için bir kez daha Türkiye'ye geleceği öğrenildi.

Lille, Yusuf Yazıcı’nın transferini bir an önce bitirmek istiyor… şu anda İsviçre’de tatilde olan Yusuf’un, Dortmund’un hocası Favre ile bir araya geldiği iddiası üzerine Lille sportif direktörünün Cuma günü şehre geleceği ve Trabzonspor’la bir kez daha masaya oturacağı bildirildi. Lille’in daha önce bonuslarla beraber 12 milyon Euro’yu bulan teklifini yükselteceği tahmin edilirken, kasadan ne kadar çıkaracağı merakla bekleniyor.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

mustafaerdem
2 yıl önce
Ali Ağaoğlu alt yapına güveniyorsun madem, neden yıldız futbolcularının önünü açmıyorsun, anlamak zor. Alttan gelenlerin şansını engelleme. Mali gücü düzeltmek ve çarkı döndürmek istiyorsan iki yıldızı da satman gerekir. Trabzonsporu seviyoruz, ama gerçekçi ve cesur olmak lazım.
Yilmaz Baltaş
2 yıl önce
En az 15 bonuslarla 20 milyon Euro olmali. Bir sonraki satıştan da yüzdelik alinmali.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap