SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Ya satın yada hakkını verin!

Ya satın yada hakkını verin!

Karadeniz Özel

25 Haziran 2019 Salı - 11:24

Yakınlarına göre; Yusuf Yazıcı’nın menajeri bu sözlerle yönetime sitem etti

// Karadeniz Özel // Eser HACISALİHOĞLU // Trabzonspor'un gözbebeği Yusuf Yazıcı’nın adı her gün bir Avrupa devi ile anılıyor. Genç oyuncu için en son Fransa’nın Lille takımı, ‘12 milyon Euro ve bir sonraki satıştan yüzde 10 pay verelim’ şeklinde resmi teklif yapmış ancak Başkan Ahmet Ağaoğlu, bu öneriyi kabul etmemişti. Ağaoğlu, “Yusuf kalitesinde bir oyuncuyu 30-40 milyon Euro’ya satıyorlar. Bizim oyuncumuz onlardan daha değerli. Bu paranın altında kimse bizim kapımıza gelmesin” diyerek bu transfere son noktayı koymuştu. Ancak Yusuf cephesinden farklı haberler geliyor.

İddiaya göre Yusuf Yazıcı’nın menajerinin yakın çevresine, “Başkan Yusuf konusunda haklı. Elbette onun değeri en az 100 milyon TL. Ancak bu değerdeki bir oyuncuya yıllık 4.2 milyon maaş önermek de doğru mu? Madem Yusuf Trabzonspor’un evladı. Trabzonspor da ona yapacağı iyileştirme ile babalık yapsın. Yabancılara musluk açılıyor, bizim çocuklara para verilirken eller titriyor. Yusuf artık ‘Genç Yusuf’luktan çıktı. O yıldız Yusuf. Yönetim bunu kabul ediyor o zaman gereğini de yapsın” sözleriyle sitem ettiği kaydedildi.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

dost acı söyler
1 yıl önce
menajer bir an önce uyarılmalı yusufu yusuf yapan trabzonspordur vefasızlık yapacak bir futbolcu değildir ama menajer kaşımaya başlamış ayriyeten avrupada futbol oynamak öyle kolay değildir cenke baksınlar görsünler zorluğu yusufun yıpranıp özgüvenini kaybetmesini asla istemem.Başkanımızada sesleniyorum duyuyorsa duymuyorsa görenler söylesin lütfen burakta yaptığı onu alacak para konuşmasını genç oyuncularımızla yapmasın sürekli medyada bu demeçler görüyrum burağı gördük ne oldu byby lütfen aynı hataya düşmeyin her futbolcunun bir değeri vardır
0661
1 yıl önce
menejer efendi sen kimsin ki akıl verecek o kurumdan yetişmiş biri için ahkam kesecek, yusufları abdulkadirleri bu günkü seviyelerine trabzonspor getirdi sen değil!
Serdar
1 yıl önce
Menejer kim yaaa, söyleyin acilen değiştirsin menejerini eğer böyle bir durum varsa.
?
1 yıl önce
sayın menejer ??? önce yusuf trabzonspora borcunu versinde sonra trabzonspor yusufun hakkını verir....trabzonspor yusufun hakkını yemez sen korkma.....sayın menejer sence trabzonspormu yusufa borçlu yoksa yusufmu trabzonspora borçlu...bunları söylerkende tabiiki yusuf top oynarken parasını alsın almasın demiyoruz ????

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap