SON DAKİKA

Haber > Volkan Demirel'in tehdit ettiği Gökhan Kandemir'den flaş cevap!

Volkan Demirel'in tehdit ettiği Gökhan Kandemir'den flaş cevap!

28 Nisan 2019 Pazar - 11:51

Volkan Demirel'in tehdit ettiği Gökhan Kandemir'den flaş cevap!

Volkan Demirel, maç sonu Trabzonspor kondisyoneri Gökhan Kandemir'in kendisine söylediği sözlerden dolayı özür dilemesi gerektiğini söylerken, Gökhan Kandemir'den açıklama geldi. 

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'inTrabzonspor maçının ardından Trabzonspor kondisyoneri Gökhan Kandemir hakkında ağır ifadeler kullandı. Kaleci Volkan, "Soyunma odasına giderken bana bir şeyler söylüyor. Kimse bize dil uzatamaz. Herkes haddini bilecek." demişti. Gökhan Kandemir, Beyaz TV'ye yaptığı açıklamalarla Volkan Demirel'e yanıt verdi. 

GÖKHAN KANDEMİR'İN AÇIKLAMALARI

Ben maçı kaybetmişim, ona üzülüyorum. Benim Volkan'la ne işim var? Niye küfür edeyim? Volkan'ın yüzünden mi gol yedik ona küfür edeyim? Onların kendi bunu çıkardı. Benimle uzaktan yakından alakası olmayan bir durum. 

VOLKAN DEMİREL NE SÖYLEMİŞTİ?

Biz kendi haline düşmüş bir takımız ama kendi durumumuz bizi ilgilendirir, bize kimse dil uzatamaz. Herkesin haddini bilmesi gerekir. "Trabzonspor'un analizcisi midir nedir, soyunma odasına giderken bana arkamdan laf söylüyor. Gelsin benden özür dilesin. Yoksa ben otobüsten alıp ona özür diletmesini bilirim. Burası Fenerbahçe! Herkes haddini bilecek!"Herkes haddini bilsin. Fenerbahçe'ye kimse dil uzatamaz! Fenerbahçe Türkiye'nin en büyük kulübüdür. Biz kendi halimize düştük diye kimse bu kulübe dil uzamataz. Herkes haddini bilecek. "

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap