SON DAKİKA

Haber > Ünal Karaman'ın sessiz ve keyifsiz hali dikkat çekiyor

Ünal Karaman'ın sessiz ve keyifsiz hali dikkat çekiyor

Karadeniz Özel

08 Mayıs 2019 Çarşamba - 10:21

Ünal Karaman'ın yakın çevresinden bir isimle yaşadığı diyalog çok konuşulacak türden.

Karadeniz Gazete / Özel / Mehmet KARAGÖZ // Yaşanan onca olumsuz koşullara karşın Trabzonspor’a tarihinin en önemli başarılarından birini yaşatan Ünal Karaman’ın keyifsiz hali dikkatlerden kaçmıyor. Bu durum sevenlerini üzerken, Kayserispor maçı sonrası yaşanan bir diyalog, aslında her şeyi anlatır gibiydi…

SESSİZ VE KEYİFSİZ HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Trabzonspor camia ve taraftar biran önce teknik direktör Ünal Karaman ile sözleşme yapılmasını beklerken, henüz resmi bir girişimin yapılmaması kafaları karıştırıyor. Bu durumun tecrübeli teknik adamın yüz hatlarına da yansıması dikkatli gözlerden kaçmıyor. Hemen Kayserispor maçı sonrasına gidelim. Gol düellosu şeklinde geçen maç 4-2 kazanılmış. Takımın coşkusu tavan yapmış ancak Ünal Karaman sessiz ve keyifsiz bir şekilde soyunma odasının yolunu tutuyor.

3 HAFTA KALDI SÖZLEŞME YOK

Bu durum sevenlerini hem üzüyor hem de şaşırtıyor. Diyorlar ki; Evet hoca öyle sevincinin çokça yaşayan ve bunu dışa vuran biri değil ama bu kadar da sessiz kalmazdı. Belli ki bitime 3 hafta kalmasına karşın henüz yönetimden sözleşme için çağrı yapılmaması, bir görüşmenin gerçekleşmemesi canını sıkmış. Hatta dayanamadık sorduk, ‘hocam suratınız asık. Moraliniz bozuk. Sözleşmeden dolayı mı?’ diye. Yanıtı yine kendine has kibarca idi: Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.”

YORUMLAR

400

Tsts61

15 gün önce

Karadeniz gazetesinin kimlere çalıştığını biliyoruz. Gazetenin spor sayfalarında Trabzonspor ve bölge takımlarından hariç diğer takımların adını duymuyordum ve gurur duyardık. Ama siz onu kirlettiniz. Takım iyi giderken bu boş lafları bırakın. Terbiyesizlik yapmayın..nifak tohumları ekmeyin.bozgunculuk yapmayın..

Ahmet ince

16 gün önce

Ünal hoca paraya önem vermiyor. Trabzonspor yönetimi az para ile çalışan teknik adam istemiyor yahut kendi adamlarından birini yerine getirecekler. Türkiye de Ünal hoca gibilere yer yok şarlatan olacaksın kendini pazarlayacaksın ...☘️☘️☘️☘️☘️

Cevat

16 gün önce

Bence Ünal hoca düzgün insan fakat Trabzonspor için yeterli değildir.Oyun okuma ve sistem hatalarıyla oyuncu değişim hatalari çok bizim takıma şampiyon bir hoca gerekli

ts61

16 gün önce

Kim mesela ersun vahid, riza veya morınho mu gerçekçi olalım yönetimi dinleyin 3 sene şampiyonluk yok para yok diyor ünal en iyi tercihtir bu süreçte oda öğrenecek gençler gibi

NEJDET

16 gün önce

O ZAMAN ERSUN YANALI GETİRİN

FATİH ALBAYRAK

16 gün önce

Yönetim akıllı insanlar 5 yıllık sözleşme hazırlıyor.Aksi bir durum akıl tutulması olur..Ünal Karaman ve ekibi çok başarılı oldu.

hasan konak

17 gün önce

haber yapacağız diye ortalığı bulandırmayın. bu kulübün bir yönetimi var. bu zamana kadar başarılılar. bırakın işlerini yapsınlar.

ts61

17 gün önce

maçı rahat kazanmak varken 2-0 dan skorun 2-2 olması moralini bozmuş olmasın. Bahsettiğiniz konu fındık kabuğunu doldurmaz bu saatten sonra ünalın gitmesi yönetimin gitmesi demek olur.

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap