SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Uğurcan'a için resmi teklif geliyor

Uğurcan'a için resmi teklif geliyor

24 Temmuz 2021 Cumartesi - 09:32

Uğurcan Çakır’ın talipleri yeniden ortaya çıkmaya başladı… geçen hafta Lyon 10 milyon euro’luk teklifle geldi. Reddedildi. Sonra Monchi, milli kaleciyi Sevilla’ya götürmek istedi. Ön görüşmeler yapıldı. Devamı gelmedi.

Gervinho, Peres ve Hamik’in Trabzonspor’a gelmesinde ön ayak olan menajer George Gardi yeniden ortaya çıktı. Başkan Ahmet Ağaoğlu’na Uğurcan için Serie A’dan üst düzey bir takımdan teklif getirebileceğini söyledi. Ancak rakam vermedi. Daha önce belirledikleri 20 milyon Euro’dan feragat etmesi gerektiğini anlattı.

Başkan Ağaoğlu’nun cevabı bahsettiği üst düzey takımın Uğurcan’a saygı gösterecek onu yükseltebilecek bir takım olması durumunda teklifi dinleyebileceğini söyledi.

Gardi’nin bu hafta içinde resmi teklifle Trabzonspor’un kapısını çalması bekleniyor.

Gelen bilgiler ise Girdi’nin bahsettiği takımın Atalanta oldu. Gollini’yi Tottenham’a gönderen İtalyan ekibinin Uğurcan’a teklif yapabileceği iddia edildi.

Beğendim
3
Sevdim
3
Beğenmedim
2
Üzgün
1
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Sali
1 ay önce
Ugurcan‘dan birsey olmaz….ömrünün sonuna kadar TR kalir….agoglu kendi evladi olsa dünden gönderirdi!!! Ugurcanda kafa diye birsey yok.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap