SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Uğurcan ve Abdülkadir kararı

Uğurcan ve Abdülkadir kararı

26 May 2020 Tuesday - 19:16

Başkan Ahmet Ağaoğlu her sene yurt dışına bir oyuncu göndermek istiyor… şu anda önünde Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür için teklifler var. Uğurcan için Avrupa’nın devleri sıraya girmişken, Abdülkadir için en ciddi takım Nice.

Futbolcuları çocukları gibi gören ve onları yurt dışına gönderirken ince eleyip sık dokuyan Ağaoğlu, Uğurcan’a teklif yapan Liverpool’un büyüklüğünü kabul etti. Ancak İngiliz ekibinde  birinci kaleci olmayacağı için rahatsız.
Abdülkadir için Nice’in teklifini ise takımın lideri olacağı için kabul etti. Ancak Fransız ekibinin de 1950’lerden sona kaybolmasından rahatsız.

Ağaoğlu iki oyuncusunu Yusuf Yazıcı’nın gittiği Lille’in olduğu gibi hem güçlü hem de sürekli oynayabilecekleri bir takım olması isteğinde.

Beğendim
4
Sevdim
2
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Oflu
7 ay önce
30 milyon Euro verirlerse niye olmasın?
kayhan
7 ay önce
sayin ahmet baskan bizim derdimiz yurt disina futbolcu satmak degil sanpiyon olmak bu neyin hesapi taraftar anlamiyor anlamaktada güclük cekiyor ....birakin bu isleri..sen rakiplerini düsün nezaman nasil trabzonsporu halt ederiz onlarin pilanlarini yapiyor sen düsmüsün yurt disina futbolcu göndermeyi.sanpiyon oldunmu zaten giden gider kalan kalir ....yoksa senidemi susturuyor rakiplerin...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap