SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > UEFA'nın kararı sonrası Trabzonspor'dan ilk açıklama

UEFA'nın kararı sonrası Trabzonspor'dan ilk açıklama

03 June 2020 Wednesday - 19:17

UEFA'nın Trabzonspor'a verdiği 1 yıllık men cezasının ardından kulüp CAS'a başvurma kararı aldı.Verilen kararın adil olmadığını düşünen bordo-mavili yetkililer, hemen avukatlarla iletişime geçerek neler yapabileceklerini planladı.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu,, "Kimse moralini bozmasın, biz UEFA ile yaptığımız anlaşmaların gerekliliklerini yerine getirdik. Aşılamayacak bir sorun değil" ifadelerini kullandı ve cezanın kaldırılacağına olan inancını dile getirdi.

TRABZONSPOR KAR AÇIKLAMIŞTI

Bu sezon mali tablolarını geçtiğimiz günlerde duyuran Trabzonspor, 23 milyon lira kar açıklamış ve başkan Ahmet Ağaoğlu finansal olarak iyi yolda olduklarını vurgulamıştı.
Cezanın 2019 yılı mali raporları nedeniyle verildiği ve bordo-mavililerin tüm dosyaları bir kez daha inceleyeceği bildirildi.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
3
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

İ. Genç
7 ay önce
Futbolun aymazları dıştaki destekçileri ile üzerimize geliyorlar kanaatindeyim. Kanıt mı şike ile ilgili uefa fifa ve cad on verdiği veremediği kararlara bakın.
Kadir
7 ay önce
Türk futboluna yapılmış bir oyun
Sabri Üçüncü
7 ay önce
Tv ekranlarında , bu sene şampiyon olamazlarsa batar ,iflas eder denen kulüplerin ortak kararıyla bize bu ceza verilmiştir.. Bu karar Turkiyedeki şike şebekesinin ortak hareketiyle bu karar alınmıştır.. kınıyor ve lanetliyorum..

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap