SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor'dan taraftara koronavirüs uyarısı

Trabzonspor'dan taraftara koronavirüs uyarısı

03 Ağustos 2021 Salı - 15:32

Trabzonspor, Konferans Kupası'nda karşılaşacağı Molde maçı öncesi taraftara uyarılarda bulundu.

Trabzonspor, UEFA Konferans Ligi 3. eleme turunda Molde FK ile 5 Ağustos Perşembe günü saat 20.30’da Medical Park Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Alınan karar gereği stadyum kapasitesinin yarısı kadar taraftar tribünlerde yer alacak. Maçın kapı açılış saati 18.30 olarak belirlendi. Stadyuma giriş yapacak olan taraftarlarınCovid-19 pandemisine karşı alınacak temel tedbirlere uyması gerektiği belirtildi. Maça gelecek olan taraftarların maske takması zorunlu olmakla birlikte, oturulan koltuklar arasında birer boşluk bırakılması gerektiği belirtil.

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada "Takımımız, UEFA Konferans Ligi 3. eleme turunda Molde FK ile 5 Ağustos Perşembe günü saat 20.30’da Medical Park Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Alınan karar gereği stadyum kapasitesinin yarısı kadar taraftar tribünlerde yer alacak. Maçın kapı açılış saati 18.30 olarak belirlenmiş olup stadyuma giriş yapacak olan taraftarlarımızın tüm dünyada devam etmekte olan Covid-19 pandemisine karşı alınacak temel tedbirlere uyması gerekmektedir.

Maça gelecek olan taraftarlarımızın maske takması zorunlu olmakla birlikte, oturulan koltuklar arasında birer boşluk bırakılması gerekmektedir." ifadeleri kullanıldı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap