SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor'dan Fenerbahçe'nin açıklamasına kısa ve net yanıt!

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'nin açıklamasına kısa ve net yanıt!

15 Haziran 2021 Salı - 20:37

Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye ders niteliğinde yanıt.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, dün gerçekleşen Divan Kurulu Toplantısında 2011 yılında şikenin yapımlış olduğunun kesin olduğunu vurgulayarak anlamayanlar için detaylı şekilde anlatmıştı.

Sportif ceza ile mahkemelerin verdiği cezanın farklı olduğunu anlatan Ağaoğlu UEFA'nın şikenin var olduğuna dair kararını işaret ederek " 2010-11 sezonuyla ilgili , ülkede insanların anlamak istemediği bir şey var. Sportif ceza farklıdır, mahkemelerin verdiği ceza farkldıır. Sert girersiniz maçta rakibin ayağını kırarsınız 3-5 maç ceza alırsınız bu sportif cezadır. Sokakta birinin ayağını kırarsınız belki 3-5 yıl ceza alırsınız. 2010-11 yılında sportif suç işlenmiştir. Cezası da UEFA tarafından verilmiştir. Halen merak ediyorlarsa UEFA’nın 2017’de yayınladıkları bültene baksınlar. Hala bulamıyorlarsa bende var ben kendilerine veririm. Bu konuda Trabzonspor’un tartışacak bir şeyi yoktur. Kesinleşmiş bir şike vardır. Cezası UEFA tarafından verilmiştir, CAS tarafından onaylanmıştır, İsviçre Federal mahkemesi tarafından onaylanmıştır. Bunun ceza kısmını konuşuyorlarsa bu farklı birşey." ifadelerini kullanımıştı.

Bu açıklamanın ardından Fenerbahçe'den açıklama gelmiş ve Sarı lacivertliler bir açıklama yayınlayarak yine "FETÖ kumpas kurdu" bahanesine saklanmış, Fenerbahçe UEFA'nın sahte delillerle ceza verdirilmeye zorlandığını iddia etmişti.

Trabzonspori ise bu açıklamanın ardından kısa ve öz bir mesaj yayınladı.

Trabzospor mesajında "Spor Disiplin Yargılaması ile Ceza Hukuku yargılamasının farklılığını algılayamayanlara ve kısa dönemli hafıza kaybı yaşayanlara hatırlatmamızdır! CAS kararı --> Tıkla  Şike cezaları tam liste -->  Tıkla " ifadelerini kullandı.

Bordo mavililerin bu kısa ve öz cevabı sosyal medya da kısa sürede yayıldı.

Beğendim
4
Sevdim
4
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

ADALET
3 ay önce
Teşekkürler Adalet ve Kalkınma Partisi. Yani AKP. Doğruyu yapıp Büyük Fenerbahçeyi akladığın için. Banko arkandayız Fenerbahçeli Cumhurbaşkanımız. Trabzonun doğru insanları da seninledir.
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
HADİ ORDAN YAVŞAK . AK PARTİ FB Yİ AKLASA FİFA VE UEFA DA DA AKLATIRDI. HEM SENİN SAVUNDUĞUN SSK YI SOYAN KEMAL KILIÇDAROĞLU DA FB Lİ ONA NE DİYECEN. TÜRKİYENİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU FB NİN ŞİKE YAPTIĞINI KABUL EDİYOR, AYRICA TÜRKİYENİN ÇOĞUNLUĞUDA AK PARTİLİ. ŞİKE İLE SİYASET YAPMA. KİM HANGİ PARTİLİ OLURSA OLSUN FB NİN ŞİKE YAPTIĞI GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMEZ...........
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ADALET RUMUZLU SENİN DERDİNİN ŞİKE DEĞİL DERDİNİN SİYASET OLDUĞU ORTADA. ÖRNEK VERECEK OLURSAK, ŞİKENİN BAŞ MİMARLARINDAN AZİZ YILDIRIM CHP Lİ BUNA NE DİYECEN VEYA ŞİKECİ YALI ÇOCUĞU ALİ KOÇ GEZİ PARKININ BAŞ MİMARLARINDAN CHP Lİ OLDUĞU HERKESÇE BİLİNİR. YANİ SENİN TEZİN ÇÜRÜMÜŞ OLUYOR..........
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
SİZİN HAKAN HANOĞLU ADLI CHPKK LI FENERLİ ; TRABZONLU KADINLARLA DALGA GEÇİYOR ONA NE DİYECEN ADALET RUMUZLU CHP Lİ !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ADALET RUMUZLU CHP Lİ AYYAŞ; ŞUNU O KIT BEYNİNE YERLEŞTİR; TRABZONUN EVLADI EREN BÜLBÜL'Ü ŞEHİT EDEN ŞEREFSİZİN CENAZESİNE KATILAN HDP LİLERİN KAPATILIP YARGILANMASINA KARŞI ÇIKAN CHP YE TRABZONDAN DESTEK ÇIKMAZ TAMAM MI ?
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ŞEREFSİZ VE KATİL TERÖR ÖRGÜTÜ PKK TARAFINDAN ; ŞEHİT EDİLİŞİNİN YILDÖNÜMÜNDE KARADENİZ'İN YİĞİT EVLADI NECMETTİN ÖĞRETMENİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ ! CENAB-I ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN ! HER ÖLDÜRÜLEN PKK LI ; NECMETTİN ÖĞETMENİMİZİN İNTİKAMI DEMEKTİR !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ŞİKEYİ AKLAMAYA ÇALIŞANLARIN MEDYA AYAĞI ; EMRE BOL,TURGAY DEMİR,AHMET ERCANLAR, HAKAN HANOĞLU,AHMET ÇAKAR,CEM KÜÇÜK,ONUR TUĞRUL,RIDVAN DİLMEN,UĞUR KARAKULLUKÇU, SERDAR ALİ ÇELİKLER VS. LİSTE UZAR! BU KANSIZLAR HESAP VERECEK!
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ADALET RUMUZ SİZİN CHP; TRABZON GİBİ MİLLİYETÇİ ŞEHİRLERİ SEVMEZ! CHP NİN SEVDİKLERİ İMRALI,KANDİL ,HDP ADLI BİR BİRİYLE BAĞLANTILI ÜÇLÜDÜR !
uA34-Trabzonlu
3 ay önce
HAKAN HANOĞLU AA !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ŞİKECİ VE FETÖCÜ NİHAT ÖZDEMİR İÇİN SAYIN SAVCILARI GÖREVE DAVET EDİYORUZ !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ŞİKE YAPSANA AZİZ YILDIRIM ŞİKE YAPSANA !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ŞU ANKİ TFF BAŞKANI OLAN VE FETÖCÜ OLDUĞUNU ALİ KOÇ'UN BİLE DEFALARCA SÖYLEDİĞİ NİHAT ÖZDEMİR EYYAMCISIDA ;ALİ KOÇ VE AZİZLE BERABER ŞİKENİN BAŞ MİMARLARINDAN !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ONUN BUNUN ÇOCUĞU AZİZ YILDIRIM ŞİKECİDİR !(REZAN EPÖZDEMİR DENİLEN ONUN BUNUN ÇOCUĞUDA ŞİKENİN AVUKATIDIR )!
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
12 NUMARA.ORG ADMİNİ MEHMET ALAKUŞ FETÖCÜDÜR AYNI ZAMANDA YALI ÇOCUĞUNUN PARALI KÖPEĞİDİR! BU FETÖCÜ ŞİKESEVER İÇİN SAVCILAR GÖREVE !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ŞİKENİN YÖNETİCİ AYAĞI : AZİZ YILDIRIM VE MECNUN OTYAKMAZ , TAKIM AYAĞI : SİVASSPOR VE FB KARDEŞLERİ , SOSYAL MEDYA AYAĞI: 12 NUMARA.ORG ADLI FETÖCÜ SÖZDE TARAFTAR SİTESİ( ESKİ ADMİNİ METİN SİPAHİOĞLU, YENİSİ MEHMET ALAKUŞ DENEN ÖDLEK VELET)! NE AÇIKLAMA YAPARSAN YAP TÜRKİYE'NİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU TARAFINDAN ŞİKE YAPTIĞIN KABUL GÖRDÜ FENER SENİN , ZATEN HER STADDA ŞİKECİ AZİZ YILDIRIM DİYE TEZAHÜRAT VARDI !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ŞİKENİN BAŞ AKTÖRÜ AZİZ YILDIRIM VE MECNUN OTYAKMAZ İLE HER İKİSİNİN YÖNETİMLERİDİR !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
AZİZ YILDIRIM : BEN ŞİKE YAPTIYSAM FENERBAHÇE İÇİN YAPTIM ! ALIN SİZE İTİRAFIN KRALI !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
ŞİKECİ FENERBAHÇE ! 2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPORDUR !
uA 34-Trabzonlu
3 ay önce
BU HAKAN HANOĞLU DENEN FB ÜYESİ YAVŞAK;İKİDE BİR SÖZDE ATATÜRKÇÜLÜK NARALARI ATAR BİR DE! UNUTMA AKLINCA KAFA BULDUĞUN TRABZONLULAR ; ULU ÖNDER ATATÜRK'ÜN YAVERİYDİ ! ŞUNU HATIRLATALIM; ATATÜRK'ÜN YAVERLERİ GİRESUNLU VE TRABZONLU ÇEPNİLERDİ!ÇEPNİ TÜRK'Ü OLMAKTANDA İFTİHAR EDİYORUZ !
uA34-Trabzonlu
3 ay önce
TRABZONLU TÜRK KADININI,AVRUPALI KADINLARLA KIYASLAYARAK AKLINCA TWİTTER HESABINDAN KÜÇÜMSEYEN; FENERBAHÇENİN ŞEREFSİZ PARALI TROLÜ HAKAN HANOĞLU DENEN YAVŞAK HADDİNİ BİLECEKSİN , DEĞİLSE HADDİNİ BİLDİRECEĞİZ! MAHMUT USLU ABİNE SOR O BİZİM ULTRASLAN'I BAYAN BASKETBOL MAÇINDAN İYİ TANIR TAMAM MI ŞİKESEVER HAKAN HANOĞLU KAHBESİ !

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap