SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor'dan Edgar Ie teklifine cevap

Trabzonspor'dan Edgar Ie teklifine cevap

11 Ocak 2021 Pazartesi - 11:05

Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı'nın Fransız Lille takımına transferi sırasında takas olarak kullanılan Edgar Ie kıymete bindi. Genç oyuncu için gelen 3 milyon euro'luk transfer teklifi Abdullah Avcı'nın da isteğiyle reddedildi.

Trabzonspor’un Yusuf Yazıcı’nın bonservisine karşılık takasla aldığı Edgar Ie’ye transfer teklifi geldi… ancak teknik direktör Abdullah Avcı teklifin kabul edilmemesini istedi. Teklifin Fransa’dan bir takımdan geldiği ve 3 milyon euro olduğu öğrenildi. Ancak 3 milyon euro’nun 1.5’ar milyon euro şeklide Lille ve Trabzonspor arasında bölüşülecek olması nedeniyle reddedilmesini yönetim de uygun gördü.

Beğendim
3
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Salih Zeki ÇOLAK
1 yıl önce
Böylesine çukur bir medya anlayışı galiba SÖZCÜ ile yarışıyor. Tamamen asparagas, yalan, uydurma ve ihanet dolu haber bülteni Karadeniz gzt. Yazık güzelim memleketimde böylesine rezil bir basın anlayışı.
Mevlana city
1 yıl önce
KARADENİZ gazetesini yalancılıkla suçlayanlara KONYA EREĞLİ DEN CEVAPTIR,size KARADENİZ GAZETESİ beni okuyunmu diyor,yoksa zorbalikmi yapıyor herkes yalancılıkla suçluyor,bakma okuma yorum yapma kardeşim,kendinizle celisiyorsunuz yalan haber yapıyorsa bu sayfaya bakma ayıptır ayıp kamu hizmeti yapanları suclamak
Hüseyin
1 yıl önce
Dikkat ettim karadeniz gazetesi haber bulamadıkça verdiği eski haberleri tekrar tekrar yeni habermil gibi veriyor

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap