SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor'da sözleşmesi feshedilen Edgar Le eşyalarını topladı

Trabzonspor'da sözleşmesi feshedilen Edgar Le eşyalarını topladı

22 Şubat 2022 Salı - 12:40

Fırtına'da geçirdiği sakatlık sonrası sözleşmesi feshedilen Edgar le'nin eşi dün Trabzon'a gidip bütün eşyalarını topladı. Detaylar haberimizde...

Trabzonspor’da çapraz bağ sakatlığı yaşayan en az sahalardan 6-8 ay uzak kalacağı açıklanan Edgar’ın sözleşmesi transfer döneminin sonlarına doğru karşılıklı anlaşılarak feshedilmişti.

1 yıl opsiyonu bulunuyor

Normal şartlarda 1 yıl daha opsiyonu bulunanan oyuncu için yabancı kuralının getirdiği zorunlulukla birlikte kulüp Edgar’a hak edişlerini ödemiş ve yollarını ayırmıştı.

Ağaoğlu tekrar görüşme yapılacağını söyledi

Daha sonra Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu bu ayrılığın nihai olmadığını ve oyuncu ile yeniden görüşeceklerini açıklamıştı.

Eşi Trabzon'a gitti, eşyalarını topladı

61 Saat'ten Hasan Tüncel'in haberine göre; Trabzonspor'da geçirdiği sakatlık sonrası sözleşmesi feshedilen Edgar le'nin eşi dün Trabzon'a gidip bütün eşyalarını topladı. Trabzon ile tüm bağlantıları koparan Edgar le ailesinin bu kararı çevresince 'bir daha dönmeyebilir' şeklinde yorumlandı. (Edgar le'nin eşi)

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
3
Üzgün
4
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

hako07
4 ay önce
egdar artık trabzonspora zor gelir ama 3 küçüklere gelebilir(fb,gs,bjk)

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap