SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor’un 2.5 milyon euro’luk teklifini resmen açıkladı…

Trabzonspor’un 2.5 milyon euro’luk teklifini resmen açıkladı…

23 Haziran 2021 Çarşamba - 17:44

Trabzonspor'la adı uzun süredir anılan Gabriel Fuentes tatil için Türkiye'ye geldi, menajeri açıklama yaptı.

Gabriel Fuentes, sezonunu Atletico Junior ile tamamladı. Tatilini geçirmek için Türkiye'ye geldi. Dedikodular arttı.

Ancak oyuncunun menajeri Felipe Restrepo, Habla Deportes'e verdiği röportajda, "Bu sadece bir tatil, şu anda onun için resmi bir konu yok" dedi.

“Soruşturmalar ve çağrılar var ama şimdilik oradan öteye gitmedi” diyen Kolombiyalı sol bekin menajeri "Avrupa'da birkaç kulübü olan bir yatırım grubundan bir teklif geldi. Türkiye’den birkaç ay önce teklif vardı. Bir noktada Trabzonspor'dan bir teklif getirdim. Onun için 2, 5 milyon euro’luktu. Ama Junior kabul etmedi, bu yüzden Gabriel için iyi olan bir şeye bakıyoruz ve kulübü yalnız bırakıyoruz” dedi.

Fuentes'in Barranquilla kulübüyle üç yıllık bir sözleşmesi var ve bununla tek çıkış yolu bir müzakereden geçiyor:  Oyuncunun menajeri, “Herhangi bir oyuncununki gibi Gabriel de, Avrupa'da oynamak istiyor. Tartışılan bazı konular var ama masada hiçbir şey yok” dedi.

Beğendim
5
Sevdim
5
Beğenmedim
3
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Toprak
1 ay önce
Birakin bu menejer oyunlarını kaç ay önce yapılan teklif i bugunmu haber yapılır başkan yabanci forvet alacak gerisi yerli olacak sol bekimizde trondsen 15 temmuza kadar transfer yok takimda gidecekler önemli
Oflu
1 ay önce
Transfemarkt değeri 1,2 milyon ero olan ve sözleşmesi Aralık 2021 de bitecek olan bir oyuncuya, 2, 5 milyon euro teklif yapmak tamamen iş bilmemezliktir ve yöneticilerimizin böyle bir hata yapacağını bir taraftar olarak asla düşünemem.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap