SON DAKİKA

Haber > Trabzonspor > Trabzonspor, Pereira, Hosseini ve Bilal'in kazanacağı ücretleri açıkladı

Trabzonspor, Pereira, Hosseini ve Bilal'in kazanacağı ücretleri açıkladı

30 Mayıs 2020 Cumartesi - 17:55

Trabzonspor Kulübü, sözleşmeleri uzatılan Joao Pereira, Majid Hosseini ve Bilal Başaçıkoğlu'nun kazanacağı ücretleri KAP'a bildirdi.

Trabzonspor, Pereira, Hosseini ve Bilal Başakçıoğlu'nun sözleşmelerini uzattığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
Bordo-mavili kulübün 3 futbolcu için KAP'a yaptığı açıklamalar şöyle:

"Profesyonel futbolcumuz Joao Pedro Da Silva Pereira ile bir yıllık anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre oyuncuya; 2020/21 futbol sezonu için 500 bin Euro garanti ücret ödenecektir. Ayrıca, menajerlik hizmet bedeli olarak 25 bin Euro ödenecektir."

"Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Seyedmajid Hosseini arasındaki mevcut sözleşmeye istinaden, opsiyon hakkı kullanılmış olup, profesyonel futbolcu sözleşmesi 2020/21 futbol sezonu sonuna kadar uzamıştır.
Buna göre futbolcuya; 2020/21 futbol sezonu için 600 bin Euro garanti ücret ödenecektir."

"Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Bilal Başacıkoğlu arasındaki mevcut sözleşmeye istinaden, opsiyon hakkı kullanılmış olup, profesyonel futbolcu sözleşmesi 2021/22 futbol sezonu sonuna kadar uzamıştır.
Buna göre futbolcuya; 2020/21 futbol sezonu için 2 milyon 750 bin TL garanti ücret, 2021/22 futbol sezonu için 2 milyon TL garanti ücret ödenecektir. Sözleşme uzaması dolayısıyla herhangi bir menajerlik bedeli ödenmeyecektir."

Resim

Beğendim
1
Sevdim
2
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Trabzonspor Bu Sezon Şampiyon Olabilir mi?

Yorumlar


550

Toprak
1 ay önce
Başkan ucuza kapatmış helal olsun ve takımımıza hayırlı olsun sıra novak ve sosa da onlarda imza atarsa sözleşmesi biten kalmayacak maçlara rahat çıkarız ınş onlarda imzayı atar ve on liberoya sivassporun kalbi olan hakan asrlantasi alırsak mükemmel olur efendi lider ve mücadeleci yerli futbolcu sosa sonrası takıma liderlik yapar yaşı 31 oldada 2 3 yıl iyi hizmet eder ve aly malle ile kanatlar yedeklendi iyi bir stoberle takım dahada güçlenir

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap